Jautrs skats! Kaķis izskrien futbola laukumā un iztraucē UEFA Čempionu līgas spēli

2 komentāri
EPA/LETA

Trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē starp Turcijas klubu Stambulas “Besiktas” un Vācijas grandu Minhenes “Bayern” vienā no epizodēm laukumā devās arī nelūgts viesis – kaķis.

Kaķēns laukumā uzskrēja mača 50.minūtē, kā rezultātā tiesnesim nācās uz kādu laiku spēli apturēt. Nav gan zināms, kādā veidā dzīvnieks iekļuva stadionā līdz pat laukuma zālienam. Pēcāk dzīvnieks paša spēkiem pameta spēli, iespējams, mājiniekiem nelabvēlīgā rezultāta dēļ.

Jau vēstīts, trešdien “Bayern” izbraukumā ar 3:1 pārspēja “Besiktas”, divu spēļu summā uzvarot ar 8:1 un pārliecinoši iekļūstot ceturtdaļfinālā, kur Minhene savu pretinieku uzzinās piektdien gaidāmajā izlozē.

Minhenes “Bayern” sociālajos tīklos pat iekļāva kaķi starp kandidātiem uz mača labākā spēlētāja godu.