Jauns trends sportā! Skābu gurķu sulas dzeršana, lai atbrīvotu muskuļus

2 komentāri

Sporta pasauli piemeklējusi jauna tendence – skābu gurķu sula. Tiek uzskatīts, ka tās lietošanai ir ārstniecisks efekts un ka tā spēj atbrīvot sportistu muskuļus labākai performancei, kā arī ļauj izvairīties no krampjiem.

Tomēr par to viedokļi dalās. Piemēram, Anglijas premjerlīgas kluba Londonas ”Arsenal” pussargs Lūkass Toreira, kad viņam pagājušās nedēļas nogales spēlē pret Londonas ”Chelsea” tika iedota gurķu sula, to izspļāva ārā.

Foto: REUTERS/ SCANPIX

Foto: REUTERS/ SCANPIX

 

Negatīva attieksme pret jauno trendu, protams, ir ne visiem. Amerikāņu tenisists Fransess Tiafo spēles pārtraukumā dzēra gurķu sulu, un, pavisam iespējams, tieši tas bija faktors, kas viņam ”Australian Open” ietvaros ļāva uzvarēt Grigoru Dimitrovu cīņā, kas ilga 3 stundas un 39 minūtes.

”Es dzēru skābu gurķu sulu. Es to vienkārši centos iztukšot, bet tā garšoja briesmīgi. Es šobrīd jūtos briesmīgi,” tā izteicās Tiafo, kuram spēles laikā gurķu sula patiešām palīdzēja.

Foto: AFP/SCANPIX

Tiafo nebūt nav vienīgais tenisists, kurš ”Australian Open” ietvaros dzēra gurķu sulu: tā darīja arī krievs Daniils Medvedevs un austrālietis Džons Milmens, kurš izteicās, ka sula garšojot briesmīgi, toties palīdz krampjiem.

Gala secinājums? Sulas garša vairumam sportistu liekas pat ļoti atbaidoša, taču sula var būt iedarbīga.

2 komentāri