Komentāri

Par šā brīža populārāko frizieri Serbijā kļuvis Mario Hvala, kurš piedāvā futbola faniem uz galvas matos izskūt Argentīnas zvaigznes Lionela Mesi attēlu.

Serbijas izlase iekļuvusi 2018. gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, tāpēc šajās dienās interese par futbolu valstī ir ļoti liela. Novisadas pilsētas frizieris Mario Hvala izdomājis lielisku veidu kā piepelnīties – viņš līdzjutējiem uz galvas izskuj futbola zvaigžņu portretus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Topā, protams, ir Lionels Mesi. Turklāt – speciālists savu meistardarbu veic tik profesionāli, ka daudziem šķiet, ka šis griezums ir tetovējums.

Lūk, kā frizūras izskatās!

Foto: brfootball

Foto: brfootball

Foto: brfootball

Foto: brfootball

Pasaules kauss sāksies ceturtdien un līdz 15. jūlijam notiks 11 Krievijas pilsētās, 32 komandām noskaidrojot labāko. Pirms četriem gadiem finālturnīrā uzvarēja Vācijas, kas ar 1:0 finālā pārspēja Argentīnu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl