”Ja nu kas, aizvietotājs ir gatavs!” Briedis aspratīgi pazobojas par Usiku

Pievienot komentāru
”Ja nu kas, aizvietotājs ir gatavs!” Briedis aspratīgi pazobojas par Usiku
Foto: LETA

Ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks savā ”Instagram” kontā paziņoja bēdīgu vēsti saviem līdzjutējiem, viņš ir savainojis elkoni, tāpēc Pasaules boksa supersērijas finālcīņa ar Muratu Gasijevu tiks pārlikta.

Uzzinot šo ziņu, Mairis Briedis asprātīgi pajokoja saistībā ar Usika gūto traumu, publicēdams savā ”Instagram” profilā bildi no abu bokseru savstarpējās cīņas ar tekstu : ”Usyk! You’re not feel? Because I am very feel! Esmu gatavs finālam! Veseļojies, bet, ja nu kas, tavs aizvietotājs ir gatavs!”

Foto

Kā vēsta supersērijas rīkotāji “Comosa”, Usika komanda viņus informējusi par to, ka ukrainis treniņā guvis nelielu elkoņa savainojumu. Visas iesaistītās puses, tajā skaitā arī “Comosa” nozīmēti neatkarīgi ārsti, konstatējušas, ka Usiks 11.maijā nevarēs cīnīties boksa supersērijas finālā. Līdz ar to 11.maijā Saūda Arābijā paredzētais duelis ir atcelts.

“Comosa” ar abām bokseru komandām, kā arī supersērijas Saūda Arābijas fināla rīkotājiem mēģina vienoties par jaunu cīņas datumu. Tiesa, jau labu laiku virmo baumas, ka cīņa norisināsies jūlija beigās.

Pirms Usika un Gasijeva cīņas “undercard” duelis bija paredzēts Briedim, kuram līdz ar to tagad arī nākamā boksēšanās atlikta uz šobrīd vēl nenoteiktu laiku.

Lai gan Briedis ir fināla rezervists, tomēr šobrīd viņš neieņems Usika vietu titula mačā, atklāja latviešu boksera pārstāvis Raimonds Zeps.

Lasi vēl