Komentāri
Izvēlies savā uzturā kvalitatīvu un veselīgu pārtiku
Foto: Flicker.com ()

Reiz sengrieķu filozofam Sokrātam tika jautāts: ”Kāds ir jūsu stiprās veselības iemesls tik viedos gados, kamēr citi cilvēki, kuri ir daudz jaunāki par jums, sirgst ar dažādām kaitēm?” Uz ko Sokrāts atbildēja:” Es ēdu tāpēc, lai dzīvotu, bet tevis pieminētie cilvēki dzīvo, lai ēstu!’

Ēdiena nozīme ir viena. Tā ir – nodrošināt organismu ar nepieciešamajām vielām, lai tas pilnvērtīgi funkcionētu. Cilvēka organisms – sarežģīta bioloģiska sistēma, kura ne sekundi nepārstāj savu darbu. Lai uzturētu šo sistēmu ”darba režīmā”, cilvēka organismam nākas izpildīt milzīgu darbu, kas prasa lielu daudzumu ”izejmateriālu”- bioloģiski aktīvus komponentus, vitamīnus, minerālvielas, aminoskābes, taukus, olbaltumvielas, hormonus u.c. vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecās šūnas atmirst un to vietā rodas jaunas. Tāpēc mūsu organismam nākas ”nojaukt” dažādas vielas, bet no saņemtajiem komponentiem radīt citas. Katrs mūsu orgāns ir ”augstas tehnoloģijas ražotājs”, un lai tie efektīvi darbotos, ir nepieciešami kvalitatīvi ”izejmateriāli”.

Dietologi uzskata, ka (pēdējos 30-50 gados) kardināli izmainīta ķīmiski-bioloģisko produktu sastāva un struktūras dēļ strauji ir pieaugušas smagas slimības.

Cieni un mīli sevi! Izvēlies savā uzturā kvalitatīvu un veselīgu pārtiku!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl