Izcilā futboliste un topošā māmiņa Aleksa Morgana dalās ar burvīgu foto un vēlējumu visām mammām

Pievienot komentāru
Izcilā futboliste un topošā māmiņa Aleksa Morgana dalās ar burvīgu foto un vēlējumu visām mammām
INSTAGRAM

Viena no ASV izlases līderēm Aleksa Morgana 2014.gadā apprecējās ar futbolistu Servando Karasko un tagad pāris gaida savu pirmo bērniņu.

Morgana kopā ar Karli Loidu un Meganu Rapino ir ASV izlases kapteines. Aleksa ir 2012. gada Londonas un 2016. gada Riodežaneiro olimpiskā čempione, kā arī divkārtējā Pasaules kausa ieguvēja.

“Es zinu, to ir dīvaini atzīt, bet esmu vienmēr gribējusi būt stāvoklī. Nebiju pārliecināta par visu mammas lietu kopumā, bet grūtniecība man vienmēr izskatījusies tik skaista. Tas bija mans sapnis sajust, kā mans ķermenis mainās, kā mazs cilvēks 100% ir atkarīgs no manis.

Daži sapņi, iespējams, radās no bailēm par to, ka man nevarēs būt veselīga grūtniecība, vai arī, ka nekad neatgūšu savu ķermeni tādu, kāds tas bija agrāk. Domāju, ka šīs bailes vēl vairāk palielināja manu aizraušanos ar grūtniecību. Pēdējie deviņi mēneši ir pārsnieguši visas manas cerības.

Visas grūtnieces un māmiņas –  jūs esat tik skaistas. Katrs ķermenis, stāsts un piedzīvojums ir atšķirīgs un tik skaists,” raksta Aleksa Morgana.

View this post on Instagram

I know it’s a weird thing to admit, but I’ve always wanted to be pregnant. I wasn’t sure about the whole mom thing, but pregnancy always looked so beautiful to me. It was a dream of mine, to feel my body change as a little human 100% depends on me for life. Some of the dream probably came from the fear of possibly not being able to have a healthy pregnancy, or from never having “my body” back. I think these fears inside of me ignited my passion of pregnancy even more. The last nine months have exceeded all hopes and expectations I had and then some. For all the pregnant(and post-partum) mommas, you are so beautiful. Each body, story, and journey is different and just as beautiful.

A post shared by Alex Morgan (@alexmorgan13) on