Komentāri

Suns nereti tiek dēvēts par cilvēka labāko draugu un bieži vien nododas arī saimnieku vaļaspriekiem. Interneta vidē ārkārtīgi populārs kļuvis video, kurā suns ļoti prasmīgi pludmalē spēlē futbolu ar cilvēkiem. Nepilnas diennakts laikā video sakrājis jau vairāk nekā 15 miljonu skatījumu.

Jaukais sunītis visai priecīgi iesaistījās futbola spēlē ar saviem saimniekiem un vairākas reizes akrobātiski piespēlēja bumbu atpakaļ cilvēkiem. Kā interneta komentāros norāda vairāki lietotāji, tad šis suns, iespējams, ir talantīgākais visā pasaulē. Bet citi smej: “Šis suns prot spēlēt futbolu labāk par mani.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Suns ļoti prasmīgi spēlē futbolu

Altinha With Scotch And Friends… Credit: ViralHog

Posted by S. Saint on trešdiena, 2016. gada 3. februāris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl