Ikauniece atklāj savu ēdienkarti un paskaidro, kāpēc ēd tikai medījuma gaļu

1 komentārs
Ikauniece atklāj savu ēdienkarti un paskaidro, kāpēc ēd tikai medījuma gaļu
INSTAGRAM

Vieglatlēte Laura Ikauniece atklāj faniem savus ēšanas paradumus, neslēpjot, ka ēd gaļu un dara to vismaz trīs reizes nedēļā. Kā atšķiras ikdienas maltītes no sacensību laika ēdienkartes?

Sociālajā tīklā ”Instagram” Laura paziņo, ka vegānu diēta nav domāta viņai, jo viņa nespēj izslēgt no ēdienkartes vairāku grupu produktus.

Laura Ikauniece un Magnuss Kirts publisko romantisku kadru

Laura Ikauniece par ceļgala operāciju, neskriešanu un alternatīvu meklēšanu

Laura ēd gaļu aptuveni trīs reizes nedēļā, bet izvēlas uzturā lietot tikai medījuma gaļu no meža.

“Cilvēki dodas plānveida medībās, lai nomedītu mežacūkas un briežus, tādējādi – izbēgot no lauksaimniecības postīšanas,” tā Laura.

Dienu pirms sacensībām sportiste neievēro īpašas diētas, viņa cenšas ēst vairāk ogļhidrātu, un tas arī viss – tiek ēsta gaļa, salāti un reizēm arī deserti.

Sacensību dienā Laura atsakās no gaļas izstrādājumiem. Gaļa organismā ilgi pārstrādājas, tātad lieki patērē enerģiju.

Bieži tiek ēsta omlete vai ceptas olas, maize ar sviestu un sieru, biezpiens, tomāti, gurķi vai auzu pārslu putra.

Tā kā daudzcīņa ilgst divas dienas, tad kārtīgas ēdienreizes ir tikai no rīta un vakarā, bet dienas vidū jāiztiek ar proteīna batoniņiem, banāniem, putrām un makaroniem.

Parastā dienā sportiste brokastīs izvēlas kafiju un sulu, omleti vai ceptas olas. Pusdienās kaut ko no gaļas vai zivju ēdieniem, toties vakariņās ko vieglu, vai tieši otrādi, ko tādu kā pusdienās.

Svētdienas brokastis Laurai ir gluži kā svētki, tad tiek ēstas pankūkas, kruasāni, augļi un neiztikt bez sulas un kafijas.