Komentāri

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Sibīrijā, jau 13. gadu pēc kārtas norisinājās vienas no interesantākajām golfa sacensībām – Baikāla ledus golfa turnīrs. Golferi no Krievijas, Ķīnas, Beļģijas un Dienvidkorejas pierādīja, ka golfs, aizsalis Baikāls un sniegs ir savienojamas lietas.

Golfs ir tehniski sarežģīts sporta veids, tomēr netrūkst entuziastu, kuri vēlas izbaudīt, kā tas ir spēlēt golfu uz ledus. Turnīrā kopumā piedalījās 50 cilvēki, un kā daži no viņiem atzina – piedzīvotais raisījis lieliskas sajūtas. Lai labāk varētu redzēt golfa bumbiņas, ierastās baltās krāsas vietā bija sarkana, bet nekas cits golfa noteikumos netika mainīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena no dalībniecēm izteicās, ka pirmo reizi dzīvē redz, ka sniegā var spēlēt golfu. Tomēr spēlēt uz aizsalušā un unikālā ezera ziemas apstākļos esot daudz grūtāk nekā vasarā.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl