Iespaidīga TV programma – NBA un NHL izslēgšanas spēles, fantastisks golfs un “Game of Thrones” trakums

0 Komentāru
Iespaidīga TV programma – NBA un NHL izslēgšanas spēles, fantastisks golfs un “Game of Thrones” trakums
TWITTER/MAVERICKS

Cilvēki sociālajos tīklos neslēpa sajūsmu par svētdienas TV programmā redzēto – kā jau ierasts, pavasarī norisinās karstākās cīņas dažādās sporta līgās.

Vislielākā uzmanība, kā ierasts, tiek veltīta NBA basketbolam un NHL hokeja mačiem, taču visā pasaulē pagājušā svētdiena tika gaidīta arī ar pasaulslavenā amerikāņu drāmas seriāla “Game of Thrones” jeb “Troņu spēle” jaunās astotās sezonas pirmo sēriju.

Arī sporta pasaulē ir daudz šā slavenā seriāla piekritēju, kas dalījās ar sajūsmu savos sociālajos tīklos. Gan sportisti, gan līdzjutēji atzinuši, ka ar nepacietību gaidījuši seriāla jauno sezonu.

Cilvēki pauž viedokli, ka svētdiena bijusi televīzijas vēsturē labākā un interesantākā diena, jo bija iespējams skatīties gan hokeju, basketbolu, pārsteidzošu golfu, kurā pasauli sajūsmināja pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa triumfs ”The Masters” golfa turnīrā, bet arī augstākā līmeņa TV seriālu, kura jauno sezonu ilgi gaidīja skatītāju auditorija daudzviet pasaulē.

Vairākas sporta komandas un atlēti atzīmēja “Game of Thrones” jaunās sezonas pirmizrādi ar īpašiem atribūtiem un aktivitātēm.

 

0 Komentāru