2 komentāri
Iekārojamās fitnesa modeles piedalās jutekliskā fotosesijā
Foto: ALEKSEJS BELOKOPITOVS

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla ”MyFitness” projekta ”Fit Model Latvia 2017” noslēgumā dalībnieces piedalījās jutekliskā Alekseja Belokopitova fotosesijā.

Dalībnieces ekskluzīvā, skaistā un  elegantā “CHANGE Lingerie” apakšveļā iejutās foto modeļu lomā, pozējot sev neierastā vidē. Fotosesija tapa sadarbībā ar restorānu “Riverside House”.

10 nedēļu garš pārmaiņu posms, kas sākās 17.septembrī, un ir jau desmitais Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla ”MyFitness” organizētais projekts  ”Fit Model Latvia 2017”, tuvojas tā izskaņai.

Rudens sezonas projekta dalībnieces jau ir paspējušas iegūt zināšanas par fitnesa nozari, apmeklējot dažādus teorētiskus un praktiskus seminārus, mācījušās sevi pasniegt uz skatuves, apgūstot pozēšanas mākslu, aizvadījušas individuālos un grupu treniņos “MyFitness” sporta klubos, āra grupu treniņos, kā arī apmeklējušas veselīga ēdiena pagatavošanas meistarklasi un make up semināru.

Kā jaunākās aktivitātes projekta organizatori min grupu treniņus “MyFitness” sporta klubos pie trenerēm Alīnas Silickas, apmeklējot teorētisko un praktisko meistarklasi  par tēmu Funkcionālais treniņš un Lauras Timoško – izbaudot mentālo un harmonisko grupu treniņu nodarbību Body&Mind.

Projekta finiša taisnē dalībnieces aicina visus interesentus apmeklēt pasākumu 19. novembrī ”Studio69”, kur uz koncerta zāles skatuves, dalībnieces debitēs ”Fit Model Latvija” kategorijā  IFBB Latvijas kausa ”Rīgas Pērle 2017” ietvaros . Tāpat, šajā dienā norisināsies pirmais ”IFBB European Fit Model Cup 2017”, kas pulcēs sportistus no sešām pasaules valstīm. Uz tikšanos!

Projekta organizētājs: Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija). Projekta koordinētājs: Kristīne Vederņikova. Projekta galvenais atbalstītājs: sporta klubu tīkls”My Fitness”.

Projekta atbalstītāji: “Change lingerie”, “NIKE”, “Mangaļi”, ”Balticovo”, “Cido”, ”Smiltenes piens””BELKA”,  Riverside House Riga.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl