Komentāri

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis izsola savus kaujas cimdus, ar kuriem izcīnīja uzvaru pār Nigērijas pārstāvi Olanrevaju Durodolu!

Parasti pēc cīņām pasākuma organizatori boksa cimdus patur pie sevis, taču šoreiz tie palika pie Maira Brieža. Tas, savukārt, ļāva mūsu dūru meistaram dot fantastisku iespēju iegādāties šos cimdus izsolē, kurā saziedotā nauda tiks pārskaitīta Ziedot.lv projektam Atbalsts bērnu Vasaras sapnim. Jau septiņas vasaras rehabilitācijas centrā Dūjas ir notikušas vasaras nometnes bērniem ar invaliditāti, bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm. Nometnes ir īpašas ar to, ka ar bērnu kopā laiku pavada arī kāds no vecākiem, kā arī brāļi un māsas. Tieši tas piešķir notikumam īpašu tuvību un saliedētību nedēļas garumā.

Video: Mairis Briedis aicina piedalīties izsolē un palīdzēt bērniem!

Boksa cienītāji un Maira Brieža līdzjutēji! Jums ir lieliska iespēja iegūt savā īpašumā Latvijas labākā boksera cimdus un vienlaicīgi atbalstīt bērnus!

Zemāk tev ir jāreģistrējas mūsu portālā un jāieraksta summa eiro, kuru tu esi ar mieru ziedot, lai iegūtu cimdus.

Izsole notiks līdz nākamajai otrdienai, 7.jūnijam 16:00, kad sazināsimies ar lielākās summas solītāju. Izsoles uzvarētājam 24 stundu laikā būs jāpārskaita nosauktā summa Ziedot.lv projektam Atbalsts bērnu Vasaras sapnim un ar maksājuma apliecinājumu jādodas uz Skaties.lv biroju Dzelzavas ielā 120G pakaļ cimdiem.

Izsole beigusies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl