Komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē, 10. februārī, Ziemeļvidzemes pagastā Grundzālē tika aizvadīts hokeja turnīrs. Kopā 16 apkaimes novadi pulcējās, lai noskaidrotu labākos ripas dzenātājus. Lai atgādinātu par globālās sasilšanas draudiem, kas ik gadu novērojami arī Latvijā, tika organizēts paraugmačs, komandām uz laukuma dodoties bez drēbēm.

Grundzāles hokeja turnīrs tiek organizēts jau otro gadu, piesaistot spēlētājus gan no vietējiem novadiem, gan Rīgas un tālākiem Latvijas reģioniem. Šogad kopā pulcējušies aptuveni 100 dalībnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pastāstīja viens no pasākuma organizatoriem Armands Briedis: ”Šo turnīru organizējam jau otro gadu. Tāpat kā šogad, arī pagājušajā gadā bijām spiesti pārcelt pasākuma norisi par nedēļu, jo Latvijas ziema ir neprognozējama un ļoti silta. Nevar noliegt, ka šī ir ne tikai Latvijas problēma, bet gan globāla lieta, kas ietekmē ikkatru no mums, nevis tikai hokeja draugus. Leonardo di Kaprio iedvesmoti, nolēmām šai problēmai pievērst papildu uzmanību un organizēt paraugmaču, kur komandas uz laukuma dodas tikai apakšveļā un ar slidām kājās.”

Video

Pasākums tika atklāts ar himnu un svinīgu Latvijas karoga pacelšanu. Komandām dodoties uz ledus, spriedze un hokeja kaislības virmoja gaisā jau no pirmajām minūtēm.

Lai veicinātu hokeja mača pozitīvo garu, pasākuma organizatori bija parūpējušies par pārvietojamās pirts nodrošināšanu, siltu zupu, tēju.

Ja arī Tev patīk sportot, – piedalies konkursā. Nofotografē sevi vai savus draugus un sūti bildi, iespējams, tiksi pie forša dīvāna!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl