Komentāri
Hokejists Artūrs Kulda kopā ar sieviņu izbauda eksotiskā ceļojuma burvību
Foto: instagram.com/arturskulda_official

Pēc pasaules čempionāta Latvijas hokeja izlases spēlētājs Artūrs Kulda kopā ar savu simpātisko sieviņu dziedātāju Elīnu devās atpūsties uz eksotiskām zemēm. Par to liecina sportista sociālā vietne”Instagram”, kurā viņš aktīvi publicē ceļojuma piedzīvojumus.

Skaistais pāris dalījās ar aizraujošām bildēm no Malaizijas un Indonēzijas. Bildes pie ievērojamākajām kultūras vietām, pieminekļiem, baseiniem un burvīgiem dabas skatiem. Arī tu vari aplūkot saldā pārīša uzņemtos foto!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tegallalang Rice Terraces in Ubud 🌿🌾 #bali

A post shared by Arturs Kulda (@arturskulda) on

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl