Gejs apsūdz NBA zvaigzni Hovardu transeksuāļu ballīšu apmeklēšanā

0 Komentāru
Gejs apsūdz NBA zvaigzni Hovardu transeksuāļu ballīšu apmeklēšanā
TWITTER/SCANPIX

Homoseksuāls vīrietis ar transpersonas novirzēm vārdā Masins Elaidža (Masin Elije) savos sociālajos tīklos atklājis, ka NBA kluba Vašingtonas ”Wizards” centra spēlētājam Dvaitam Hovardam ir tieksmes uz kontaktiem ar gejiem un transpersonām.

Tāpat situācijā ”cietusī persona” apsūdz dzīvības draudu izdarīšanā kādu no Dvaita Hovarda apkalpojošā personāla cilvēkiem.

Sociālajā tīklā “Twitter” Masins aprakstīja to, kādas bija viņa savstarpējās attiecības ar Hovardu, publicējot ierakstus no viņu sarunām, šīs sarunas gan bija diezgan vienpersoniskas, jo Hovardam tika uzdota jautājumu virkne, uz kuriem viņš atbildēja nekonkrēti. Masins sarunās Hovardam runāt ļāva maz, pārsvarā tikai raidot apvainojumus basketbolista virzienā.  Tika publicēti arī ekrānuzņēmumi no abu savstarpējās komunikācijas sociālajā tīklā “Instagram”.

Abu vīriešu savstarpējās attiecības esot pajukušas pēc Hovarda neuzticības, Masin apgalvoja, ka sākumā viņam licies, ka Hovards viņu krāpj ar kādu prostitūtu, tomēr vēlāk esot atklājies, ka basketbolists apmeklē transpersonu seksa ballītes.

Un, lai gan NBA zvaigzne nekad nav bijis precējies un reti sabiedrība zina par viņa mīlestības dzīvi, viss gadījums tikpat labi varētu būt izdomāts, jo Masins Elaidža jau iepriekš izteicis līdzīgas apsūdzības slaveniem vīriešiem. Piemēram, pagājušajā gadā Masins publicēja apsūdzības savā “Twitter” kontā, toreiz mēģinot iegāzt jaunu amerikāņu reperi Playboi Carti. Tiesas lietā uzvarēja reperis, pierādot, ka Masina teiktais bijis izdomāts.

Nav skaidrs arī tas, vai sarunas ierakstītas ar ”Wizards” centra piekrišanu.

0 Komentāru