Futbolists Pāvels Mamajevs deklarējas kafejnīcā, lai izvairītos no lieliem alimentiem

3 komentāri
Futbolists Pāvels Mamajevs deklarējas kafejnīcā, lai izvairītos no lieliem alimentiem
INSTAGRAM

Krievijas futbola zvaigzne Pāvels Mamajevs 2021. gadā pārsteidz sabiedrību ar skandāliem – viņš izšķīries no sievas Alanas, uzsācis jaunas attiecības un deklarējies kafejnīcā, lai izvairītos no lieliem alimentiem.

Eksperti uzskata, ka Pāvels deklarējies vienā no Rostovas kafejnīcām, jo vēlas, lai tiesa, kura lems par alimentu apjomu norisinās Rostovas apgabalā, kurā viņš ir īpaši iemīļots. Vīrietis vēlas iegūt aizbildniecību pār meitu, lai nebūtu bijušajai jāmaksā ne cents.

Futbolists Mamajevs pieķerts krāpšanā! Sportista mīļākā dižojas ar pozitīvu grūtniecības testu

Nav beidzies arī mantas dalīšanas process, kā nekā pārim apprecoties, netika noslēgts laulības līgums, kas nozīmē, ka kopdzīvē iegādātā manta jādala divās daļās, kam nepiekrīt futbola zvaigzne. Pāris dala divas automašīnas un dzīvokli, procesa laikā tiesa aizliegusi Pāvelam un Alanai izmantot dārgos automobiļus.

Pāvels un Alana izšķīrās aprīlī, viņu laulība ilga 8 gadus. Pāra meita Alisa, dzīvo kopā ar māti, bet slavenais futbolists nevēlas maksāt alimentus. Alanai ir vēl dēls no pirmās laulības.

Pāvela jaunā mīļotā ieteica sporta zvaigznei atrisināt visu bez tiesas un trupināt mierīgi savu dzīvi, saglabājot labas attiecības ar bijušo – viņš izlēma citādāk. Vēlāk arī sievietes sakašķējušās un sākušas viena otru publiski “apliet” ar mēsliem.

Uzzinot, kas ir Pāvela jaunā mīla, Alana bija šokā, jo uzskatīja Nadeždu par savu draudzeni, kurai uzticējās un kuras padomos ieklausījās.

Alana uzskata, ka viņai mugurā “iedurti divi naži”, toties Nadežda domā, ka Pāvels ir pelnījis sev līdzās skaistu un gudru sievieti.

Neskatoties uz visu, Alana dod bijušajai draudzenei padomu – pēc iespējas ātrāk palikt stāvoklī, citādi drīzumā Pāvels viņu nomainīs pret jaunāku un skaistāku!
3 komentāri