Futbolista Mamajeva bijusī sieva: Pāvels sita manam dēlam pa galvu

1 komentārs
Futbolista Mamajeva bijusī sieva: Pāvels sita manam dēlam pa galvu
INSTAGRAM

Krievijas futbola zvaigznes Pāvela Mamajeva bijusī siena Alana Mamajeva turpina atklāt informāciju par savu dzīvi ar slaveno sportistu. Skaistule paziņojusi, ka Pāvels nav bijis sajūsmā par viņas dēlu no pirmās laulības un savu nepatiku izrādījis fiziski.

Izdevums ”Star Hit” raksta, ka, iepazīstoties ar Alanu, Mamajevs pieņēmis arī viņas dēlu un audzinājis kā savu bērnu, dodot zēnam savu uzvārdu.

Futbolists Mamajevs pieķerts krāpšanā! Sportista mīļākā dižojas ar pozitīvu grūtniecības testu

Futbolists Pāvels Mamajevs deklarējas kafejnīcā, lai izvairītos no lieliem alimentiem

Alana paziņo, ka skaistā ģimenes dzīve bijusi tikai bildīte, bijušais vīrs bieži pacēlis roku pret dēlu un nekad to nav uzskatījis par daļu savas ģimenes, bet gan kā apgrūtinājumu.

”Pāvels pret mani ne reizi nepacēla roku, toties nepārtraukti sita manam dēlam pa galvu. Tas viss notika, kad es neredzēju, nu saprotu, no kurienes Aleksam paradums piesegt galvu ar rokām, it kā viņu kāds būtu sitis. Kad izšķīros no Pāvela Alekss visu pastāstīja, nu es noteikti kļūšu par velna mātīti,” presei atklāja Alana.

Alana un Pāvels ir vecāki kopīgai meitai Alisai. Futbolists ir izlēmis panākt vienpersonisku aizbildniecību, uzskatot, ka bijusī ir nekam nederīga māte.

Sportists nesteidzas bijušajai maksāt pienācīgus alimentus. Pagaidām viss, ko sieviete saņem, ir 30 tūkstoši rubļu.

”Kārtīgi maksā alimentus reizi desmit dienās. Tas ir progress, Paša! Tikai tu esi aizmirsis par apģērbu, zobārstu, skolotājiem un mašīnu, ar kuru vedu bērnus,” futbolistu uzrunā Alana.

Pēc šķiršanās Pāvels uzsāka jaunas attiecības ar ”influenceri” Nadeždu Sanko, kura bija Alanas draudzene.

1 komentārs