Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
Futbola treneru interesantie aizliegumi: Konte aizliedz kečupu, Gvardiola – internetu
Foto: AFP/LETA

Anglijas premjerlīgas treneri ir gatavi darīt visu, lai viņu vadītās komandas būtu saliedētas un perfektā fiziskajā formā. Chelsea itāļu speciālists Antonio Konte saviem futbolistiem aizliedzis lietot kečupu, Arsenal galva Arsēns Vengers uzdevis spēlētājiem ievērot diētu, bet Manchester City treneris Hoseps Gvardiola neļauj sportistiem mieloties ar picu.

Manchester City aizsargs Pablo Zabaleta intervijā atklājis, ka Gvardiola ne vien aizliedzis futbolistiem mieloties ar picu un citiem smagiem ēdieniem, bet neļauj sportistiem treniņbāzē un spēļu dienās izmantot internetu. “Internets ir izslēgts, un Gvardiola mūs tur slepenībā. Mēs pat neizmantojam mobilo internetu.” Vēl 31 gadu vecais sportists piebilda, ka spāņu speciālists dara visu, lai uzlabotu komandas garu: “Viņš uzspiež mums kopā treniņbāzē brokastot un pusdienot.”

Tikmēr pēc atnākšanas uz Londonas Chelsea itāļu treneris Antonio Konte no spēlētāju ēdienkartes svītrojis kečupu. Daudziem tā ir neatņemama ēdienu sastāvdaļa, bet sportistiem nāksies sakost zobus. Tikmēr vēl stingrāki noteikumi ir citā Londonas komandā – Arsenal. Arsēns Vengers, kurš vienību vada jau 20 gadus, katram futbolistam izstrādājis savu diētu.

Anglijas premjerlīgas turnīra tabulā Manchester City ar 18 punktiem septiņos dueļos ir turnīra līdervienība, turpretim Arsenal ar 16 punktiem ir trešā, bet Chelsea ir 13 punkti un septītajā pozīcijā.

Lasi vēl