3 komentāri
Foto: zirgs Ringo un daiļā latviešu meitene radošā fotosesijā Zirgzandalēs
Foto: E&S Photography ()

Zirgzandales ir vieta, kur lielam vai mazam ir iespēja pirmo reizi uzkāpt zirgā un doties pastaigā pa skaistu mežu. Šajā vietā neliek apļot uz vienas vietas laukumā, bet gan aicina ieklausīties dabā un nebaidīties. Zirgzandalēs ir atlasīti īpaši mierīgi un nosvērti zirgi, kas palīdz jaunajiem jātniekiem iepazīt šo pasauli. Kā arī šis zirgu stallis ir vienīgais Latvijā, kas piedāvā līderisma menedžmentu zirgos.

Zirgs ir jātnieka spogulis. Zirgam nav svarīgs cilvēka statuss, bet viņa attieksme, nostāja, rīcība, zirgs uz jebkuru cilvēka izpausmi reaģē nepastarpināti, uzreiz. Zirgs klausa tikai līderim. Šajos līderisma kursos piedāvā iepazīt sevi komunikācijā ar zirgu. Zirgzandales ir Latvijā vienīgie, kas var piedāvāt komandas saliedēšanas pasākumus, dalībnieku psiholoģisko novērtējumu vai līdera dotību izkopšanas vingrinājumus sadarbībā ar zirgiem – līderisma menedžmentu. Lūk, skaistas bildes ar meiteni Laimu no Zirgzandalēm un skaisto zirgu Ringo!

FOTO: meitene Laima no Zirgzandalēm kopā ar Ringo

TOP komentāri

 • Lelle
  +1 +1 0

  Lelle

  Ļoti skaistas bildes! Gribētos zināt kas slēpjas zem autora nosaukuma.
 • 0 0 0

  "E&S Photography"

  Zem autora nosaukuma slēpjas divas jaunas lēdijas :) Vari apskatīt mūsu veikumu facebook.com, meklējot "E&S Photography" :)
 • Homērs Simpsons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl