FOTO: ziedošās, atraktīvās un satraucošās Valmieras karsējmeitenes

0 Komentāru
FOTO: ziedošās, atraktīvās un satraucošās Valmieras karsējmeitenes
Foto: VALMIERA/ORDO

Valmieras basketbola komandas jau no pašiem to pirmsākumiem ir atbalstījušas karsējmeitenes, bet šajā sezonā Valmieras karsējmeiteņu sastāvs ir gluži vai no jauna izveidots – komandai pievienojušās vairākas jaunas dejotājas, kopumā veidojot vienu kārtīgu velna duci.

Valmiera/ORDO karsējmeiteņu spēks atrodams komandas vienotībā – meitenes ir vienaudzes, ar līdzīgām interesēm un kopīgi pavada laiku arī ārpus treniņiem, iesaistoties basketbola kluba pasākumos un dažādos labdarības projektos. Komandas trenere Linda Mīļā meitenēm sniedz ļoti lielu motivāciju, veidojot īpašus priekšnesumus, kas spētu kārtīgi iekustināt publiku un uzmundrināt skatītājus.

FOTO

Atraktīvajā Valmiera/ORDO karsējmeiteņu komandā dejo trīs Sabīnes, Anna, Anete, Amanda, Asnate, Elīna, Evelīna, Ieva, Zanda, Rebeka un Lelde!

Lindai ir 25 gadu deju pieredze – viņa pati dejo jau kopš bērnības. Sākumā pamēģinātas tautiskās dejas, tad 12 gadi veltīti sporta dejām un laikmetīgajai dejai, pabeigta Latvijas Kultūras akadēmija. Linda Mīļā jau 8 gadus vada dažādu stilu deju grupas un šobrīd ir Valmieras Drāmas teātra kustību konsultante.

Kā apgalvo meitenes, sākumā pamudinājums pievienoties karsējmeitenēm ir saistīts ar vēlmi dejot, bet, kļūstot par karsējmeiteni, basketbola iemīlēšana ir neizbēgama! Meitenes ir kļuvušas par aizrautīgām savas komandas atbalstītājām. Dejojot uz laukuma, meitenes gūst ļoti lielu pārliecinātību par sevi, jo tas nav viegli – skatīties spēli, atbalstīt komandu, un būt gatavām dejot jebkurā brīdī.

0 Komentāru