Komentāri
FOTO: Ventspils ielas pārņem sportiskie Salaveči un skriešanas cienītāji
Foto: Juris Presņikovs ()

31. decembrī pie Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles ieejas tika dots starts tradicionālajam “Vecgada skrējienam”. Skrējienā piedalījās 320 dalībnieku, kuri startēja distancēs no 1 km līdz 5 km. Ar laika kontroli sievietes varēja startēt 3 km distancē, bet vīrieši 5 km.

”Vecgada skrējienam” ir sava vēsture, kuru pirms vairāk nekā četrdesmit gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi. “Vecgada skrējienā” piedalās ne tikai ventspilnieki, bet arī skrējēji no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām. Šogad sacensībās piedalījās dalībnieks no Spānijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl