Komentāri
FOTO: valdzinošās Ventspils karsējas apbur publiku ar iespaidīgiem trikiem
Foto: Ģirts Staris

Svētdien, Liepājas Olimpiskajā centrā notika sporta krāšņākie svētki – LBL Zvaigžņu Spēle 2016, kurā sacentās LBL izlase pret Leģionāru izlasi. Spēles starplaikā risinājās dažādi konkursi, tostarp viens no gaidītākajiem – karsējmeiteņu konkurss. Lūk, bildes ar valdzinošajām BK Ventspils karsējmeitenēm.

Šogad karsējmeiteņu konkursā otro vietu dalīja četrkārtējās konkursa uzvarētājas no BK Ventspils un 2013.gada uzvarētājas Latvijas Universitāte karsējas, bet trešo vietu ieguva – BK Ventspils juniores. Lūk, bildes ar draiskajām karsējmeitenēm no LBL Zvaigžņu Spēles!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: BK Ventspils karsējmeiteņu priekšnesums LBL Zvaigžņu Spēlē 2016

FOTO: BK Ventspils karsējmeitenes- juniores, priecē publiku

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl