Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
FOTO: ”šis s*** mani nogalinās” – Hamiltons muļķojas Snapchat un izķēmo citus F1 pilotus
Foto: EPA/LETA/Snapchat/lewishamilton

Trīskārtējais F1 čempions, brits Luiss Hamiltons bijis ļoti garlaikots Japānas Grand Prix preses konferences laikā un paspēlējies ar Snapchat aplikāciju. Sportists ar efektiem izķēmoja nevien sevi, bet arī Toro Roso pilotu Karlosu Saincu un Mercedes komandas pārstāvi. Hamiltons arī rakstīja: “Šis s*** mani nogalinās,” Snapchat savu garlaicību pauda pilots.

Iepriekšējā nedēļā notikušajā posmā Malaizijā Hamiltons negaidīti no sacensībām izstājās 15 apļus pirms finiša, lai gan tobrīd bija sacīkšu līderis. Pie pārsteidzošas dubultuzvaras līdz ar to tika Red Bull komandas piloti austrālietis Daniels Rikjardo un nīderlandietis Makss Verstapens. Tikmēr trešais bija pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis Rosbergs, kuram pārsvaru pār otrajā vietā esošo Hamiltonu izdevies palielināt līdz 23 punktiem.

FOTO: Hamiltona izdarības

“Protams, iepriekšējā nedēļa bija liela vilšanās ne tikai man, bet arī visai Mercedes komandai,” preses konferencē teica Hamiltons, kurš, uzvarot Malaizijā, būtu atguvis sezonas kopvērtējuma vadību. “Tomēr nav vērts kavēties pie šīm lietām, jo tā ir tikai negatīva enerģija. Viss, ko varam darīt, ir koncentrēties nākamajam posmam un iet uz priekšu soli pa solim.”

Lasi vēl