FOTO: Seksīgākās latviešu sportistes

2 komentāri
FOTO: Seksīgākās latviešu sportistes
FOTO: F64

Portāls Skaties.lv ir apkopojis latviešu skaistākās sportistes, kuras sabiedrībā kļuvušas zināmas ne tikai ar saviem sasniegumiem konkrētā sporta veidā, bet ir nenoliedzami pievilcīgas un sievišķīgas.

Protams, visas veiksmīgās un skaistās latviešu sportistes apkopot nav iespējams, tāpēc lūdzam komentārā ieraksti, kuru sportisti esam palaiduši garām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vieglatlēte Ineta Radēviča

Ineta Radēviča dzimusi 1981. gada 13. jūlijā Krāslavā ir bijusī latviešu vieglatlēte, startējusi tāllēkšanas un trīssoļlēkšanas sacensībās. Viņa ir 2010. gada Eiropas čempione tāllēkšanā, kā arī 2011. gada Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēja. Trīs gadus pēc kārtas (2010—2012) tikusi atzīta par gada labāko Latvijas sportisti.

Basketboliste Anete Jēkabsone – Žogota 

Anete Jēkabsone-Žogota dzimusi 1983. gada 12. augustā Rīgā ir latviešu basketboliste, spēlē uzbrūkošās aizsardzes pozīcijā,bijusī Latvijas sieviešu basketbola izlases dalībniece. Pašlaik pārstāv WNBA klubu Fīniksas Mercury.

Autosportiste Karlīne Štāla

2000. gadā sākusi karjeru ka kartinga braucēja, tā paša gada Latvijas čempionātā izcīnīja 6. vietu ICA junior klasē. 2007. gadā izcīnījusi uzvaru Formula Renault 1.6 Belgium sacensību seriālā. Viņa kļuva par pirmo sivieti, kas uzvar kādā no formulu klasēm. 2007. gada nogalē piedalījās šovā Divas zvaigznes kopā ar Gain Fast solistu Kasparu Zlidni. 2005. gadā izcīnīja 8. vietu Somijas čempionātā Legend Car klasē. 2003. gadā Štāla testēja Formula Ford un Formula BMW. Kopš 2011. gada startē dažādos Radical čempionātos.

Golfere Natālija Gulbis

Natālija Anna Gulbis dzimusi 1983. gada 7. janvārī Sakramento, Kalifornijā ir latviešu izcelsmes ASV golfere, kura pašlaik spēlē ASV sieviešu golfa seriālā — LPGA Tour. Gulbis sāka izrādīt interesi par golfu jau četru gadu vecumā un septiņu gadu vecumā viņa izcīnīja savu pirmo uzvaru kādā no turnīriem. 14 gadu vecumā viņa amatieru kategorijā piedalījās savā pirmajā LPGA Tour turnīrā, bet 18 gadu vecumā kļuva par profesionāli. Gulbis pirmajos savas profesionālas karjeras gados nespēja uzvarēt nevienā no turnīriem, bet tik un tā, nopelnot vairāk par miljonu ASV dolāru, ierindojās vislabāk pelnošo sieviešu golferu 6. vietā. Turklāt viņa ASV izlases sastāvā uzvarēja Solheima kausa izcīņā. Savu pirmo uzvaru kādā no profesionālajiem turnīriem Gulbis izcīnīja 2007. gadā Evian Masters turnīrā, kur viņa nopelnīja 3 000 000 ASV dolāru.

Vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa

Dzimusi 1992. gada 31. maijā Ventspilī) ir latviešu vieglatlēte, startē daudzcīņas sacensībās, Latvijas rekordiste septiņcīņā (pieaugušajiem, junioriem un jauniešiem) un pieccīņā. Kopš 2010. gada ir Latvijas Olimpiskās vienībassastāvā. 2012. gada Eiropas čempionātā Laura Ikauniece izcīnīja sudraba medaļu septiņcīņā. Ir atzīta par 2013. gada Latvijas labāko vieglatlētu.

Jeļena Rubļevska  Latvijas modernās pieccīņas sportiste

Dzimusi 1976. gada 23. martā Rīgā) ir Latvijas modernās pieccīņas sportiste. LOV sastāvā ir kopš 1998. gada.  Piedalījusies četrās Olimpiskajās spēlēs 2000, 2004, 2008, 2012. gadā.  2000. gadā Sidnejā izcīnīja 8. vietu, 2004. gadā Atēnās izcīnīja sudraba medaļu, 2008. gadā Pekinā izcīnīja 23. vietu, 2012. gadā Londonā izcīnīja 8. vietu.

Tāpat ar panākumiem ir startējusi Pasaules čempionātos — izcīnīta bronzas medaļa 2000. un 2005. gada Pasaules čempionātos —, kā arī 2. vieta 2004. un 2007. gada Pasaules kausa finālsacensībās. 2011. gada Pasaules čempionātā militārpersonām kopā ar Sandri Šiku izcīnīja zelta medaļu jauktajā stafetē. Ar izcīnīto 6. vietu 2011. gada Eiropas čempionātā viņa kvalificējās 2012. gada Olimpiskajām spēlēm. Pēc 2004. gada Atēnu Olimpiskajām spēlēm sportiste bija apsvērusi iespēju turpmāk sacensībās pārstāvēt Krieviju.

Fitnesa modele Anita Pužule

Skaistā Latvijas fitnesa zvaigzne Anete Pužule, fitnesa trenere no Rīgas, startēja Shape kategorijā, kurā tiesneši vērtēja sportistes divās sacensību kārtās: bikini un vakarkleitā. Galvenie vērtēšanas kritēriji ir proporcionāli trenēts augums, estētisks muskuļu tonuss, kā arī kopējais skatuves tēls.

Ikdienā Anita strādā kā personīgā trenere Infinity Fitness sporta klubā. ”Mans darbs ir mana sirdslieta, man patīk palīdzēt saviem klientiem ceļā uz viņu mērķu sasniegšanu, iedrošināt un motivēt.”

Latvijā vienīgā drifta braucēja – sieviete Kristīne Staņeviča zināma kā Latvijas drifta karaliene.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl