FOTO: satriecošās Barons/LDz karsējmeitenes bildējas pie Sokolova un gatavojas sezonai

9 komentāri
FOTO: satriecošās Barons/LDz karsējmeitenes bildējas pie Sokolova un gatavojas sezonai
Foto: Aleksandrs Sokolovs

Piedāvājam ekskluzīvu ieskatu, kā nākamajai sezonai gatavojas Latvijas Basketbola līgas vienības Barons/LDz karsējmeitenes. Šī starpsezona satriecošajām un daiļajām meitenēm bijusi īpaši karsta, jo aizvadīta arī īpaša fotosesija pie skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova.

“Šai sezonai sākām gatavoties laikus. Patiesībā nemaz nebijām pārtraukušas trenēties pagājušajā sezonā, kad pienāca jau nākamā. Barons LDz mājas spēles beidzās jau pavasarī, bet mēs turpinājām cītīgi trenēties TV24 rīkotajam šovam Karsēju čempionāts un paralēli arī uzstāties dažādos pasākumos,” stāsta Barons/LDz galvenā karsējmeitene Dagnija.

Meitenes atzīst, ka gatavošanās nākamajai sezonai jau vasarā ritēja pilnā sparā un tā bijusi ļoti aizraujoša un notikumiem pilna. Turklāt meitenes fotografējušās pie skandalozā Aleksandra Sokolova: “Vasara mums visām ir bijusi ļoti sportiska un karsta. Lai arī šovasar saules sniegtais karstumiņš bija jūtams minimāli, mēs pašas sakarsējam gan sevi, gan sportistus, gan skatītājus visas vasaras garumā! Spilgtākie vasaras notikumi visām kopā bija raidījuma filmēšana un fotosesija pie fotogrāfa Aleksandra Sokolova! Fotosesija bija tiešām karsta un pozitīvi uzlādēja mūs jaunai sezonai!”

9 komentāri