Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Sešgadīgais afgāņu puika Murtazs Ahmadi, kuram tēvs no plastmasas maisiņa izveidoja mīļākā futbolista Lionela Mesi krekliņu, beidzot dzīvē saticis savu elku. Trūcīgais puika argentīniešu superzvaigzni sastapa Dohā, kur ”Barcelona” aizvadīja pārbaudes spēli.

Aptuveni pirms 11 mēnešiem Murtazs Ahmadi kļuva par interneta sensāciju un daudzos raisīja līdzjūtību par skarbajiem puikas dzīves apstākļiem, taču tajā pašā laikā, uzslavējot Murtaza tēva radošumu – no pavisam vienkārša plastmasas maisiņa, izveidojot Mesi kreklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Murtazs Ahmadi beidzot satiek savu elku

Puikas prieks satiekot Mesi bija neviltots – plats smaids un neaizmirstamas emocijas. Fonds ”Road to 2022” nodrošināja Ahmadi un ”Barcelona” vienības ikonas tikšanos Dohā, kur argentīnietis ar komandu pārbaudes spēle ar 5:3 pieveica vietējo “Al-Ahli” komandu.

Video

Foto: mazais afgāņu puika ar savu maisiņa kreklu

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl