Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Sešgadīgais afgāņu puika Murtazs Ahmadi, kuram tēvs no plastmasas maisiņa izveidoja mīļākā futbolista Lionela Mesi krekliņu, beidzot dzīvē saticis savu elku. Trūcīgais puika argentīniešu superzvaigzni sastapa Dohā, kur ”Barcelona” aizvadīja pārbaudes spēli.

Aptuveni pirms 11 mēnešiem Murtazs Ahmadi kļuva par interneta sensāciju un daudzos raisīja līdzjūtību par skarbajiem puikas dzīves apstākļiem, taču tajā pašā laikā, uzslavējot Murtaza tēva radošumu – no pavisam vienkārša plastmasas maisiņa, izveidojot Mesi kreklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Murtazs Ahmadi beidzot satiek savu elku

Puikas prieks satiekot Mesi bija neviltots – plats smaids un neaizmirstamas emocijas. Fonds ”Road to 2022” nodrošināja Ahmadi un ”Barcelona” vienības ikonas tikšanos Dohā, kur argentīnietis ar komandu pārbaudes spēle ar 5:3 pieveica vietējo “Al-Ahli” komandu.

Video

Foto: mazais afgāņu puika ar savu maisiņa kreklu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl