Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Sešgadīgais afgāņu puika Murtazs Ahmadi, kuram tēvs no plastmasas maisiņa izveidoja mīļākā futbolista Lionela Mesi krekliņu, beidzot dzīvē saticis savu elku. Trūcīgais puika argentīniešu superzvaigzni sastapa Dohā, kur ”Barcelona” aizvadīja pārbaudes spēli.

Aptuveni pirms 11 mēnešiem Murtazs Ahmadi kļuva par interneta sensāciju un daudzos raisīja līdzjūtību par skarbajiem puikas dzīves apstākļiem, taču tajā pašā laikā, uzslavējot Murtaza tēva radošumu – no pavisam vienkārša plastmasas maisiņa, izveidojot Mesi kreklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Murtazs Ahmadi beidzot satiek savu elku

Puikas prieks satiekot Mesi bija neviltots – plats smaids un neaizmirstamas emocijas. Fonds ”Road to 2022” nodrošināja Ahmadi un ”Barcelona” vienības ikonas tikšanos Dohā, kur argentīnietis ar komandu pārbaudes spēle ar 5:3 pieveica vietējo “Al-Ahli” komandu.

Video

Foto: mazais afgāņu puika ar savu maisiņa kreklu

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl