Komentāri
Foto: Porziņģis filmējas reklāmā ar futbola leģendu Verpakovski
Foto: facebook.com/kporzee ()

Latviešu talantīgais baskatbolists Kristaps Porziņģis, kurš pārstāv NBA komandu Ņujorkas Knicks, pēc sezonas beigām ir atlidojis uz pāris nedēļām, uz dzimto zemi Latviju!

Savos sociālajos tīklos Porziņģis ir ievietojis kopīgu bildi ar futbola leģendu, visu laiku rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju Māri Verpakovski, kurš uz doto brīdi ir futbola kluba Liepāja prezidents. Pie bildes Kristaps ir pierakstījis tekstu: ”Filmējam reklāmu kopā ar futbola leģendu Māri Verpakovski, drīzumā ekrānos!” Tā kā Porziņģis ir liels futbola kluba Liepāja atbalstītājs, ir aizdomas, ka reklāma būs saistīta tieši ar šo sporta veidu! Bet mums atliek tikai gaidīt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Foto: astoņas bildes, kurās Porziņģis ir kopā ar ģimeni

FOTO: stila ikona Porziņģis! 10 stilīgākās basketbolista bildes

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl