Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ar savu lielisko sniegumu sacēlis īstu ”vētru” NBA. Par liepājnieka faniem kļuvuši arī interneta jokdari, kuri arvien vairāk savos jokos iekļauj Ņujorkas ”Knicks” uzbrucēju.

Šoreiz uzmanības epicentrā nokļuva latvieša amizantā sejas izteiksme pret Detroitas Pistons, kad mūsu basketbolists aizvadīja karjeras rezultatīvāko cīņu. Kristaps Porziņģis šosezon vidēji pretinieku grozā iemetis 21 punktu, savācis 7,3 atlēkušās bumbas un bloķējis 1,1 sāncenšu metienu.

Pēdējās piecās spēlēs liepājnieks atzīmējies ar 24, 35, 16, 19 un 31 gūtu punktu. Talantīgais latviešu basketbolists tikai par 1,5 vidēji gūtu punktu atpaliek no Ņujorkas ”Knicks” rezultatīvākā spēlētāja Karmelo Entonija. Nākamo maču “Knicks” komanda aizvadīs vien piektdien, kad savā laukumā uzņems Šarlotes “Hornets”.

*Aicinām piedalīties raksta papildināšanā. Ja redzat smieklīgu joku par Kristapu Porziņgi sociālajā vietnē Facebook, tad lūgums sūtīt ieraksta linku uz pasts@skaties.lv

Video: Porziņģa iespaidīgais ”danks” un dusmīgais skatiens

Foto: Kristaps Porziņģis NBA laukumos

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl