Komentāri
FOTO: novērtē elegantās fitnesa modeles pēc trim nedēļām projektā Fit Model Latvija 2016
Foto: SERGEJS URBANOVIČS

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu MyFitness organizētajā Fit Model Latvija 2016 projektā pagājušas jau trīs nedēļas, kuru laikā meitenes piedalījās arī seminārā par vesela cilvēka uzturu un viesojās fitnesa studijā Figūra Fit!

Pēc treniņu programmas sastādīšanas, meitenes cītīga sāka treniņu procesu vienā no pieciem MyFitness sporta klubiem un nodarbības pie individuālajiem Myfitness kluba treneriem Jevgēņija Mamikonjana un Sanda Valdmaņa.

Foto

Meitenes piedalījās seminārā par vesela cilvēka uzturu, ko vadīja uztura specāliste Signe Rinkule. Dalībnieces tika iepazīstinātas ar veselīga uztura pamatprincipiem un uztura sastāvdaļām (olbaltumvielām, ogļhidrātiem, taukiem). Meitenēm tika piedāvāta ēdienkarte ar sabalansētu, veselīgu ēdienu uz nākamajām 9 nedēļām, kā arī izstāstīts kā var individuāli aprēķināt savu pamatvielmaiņu un pareizi kalkulēt nepieciešamo kaloriju daudzumu diennaktī, izejot no svara, auguma garuma, vecuma, fiziskās aktivitātes līmeņa un nepieciešamības nomest lieko svaru, vai arī otrādi uzņemt papildus kilogramus. Dalībnieču ikdienas uzturā projekta laikā viena no ēdienreizēm ir Valio Profeel proteīna biezpiena krēms, produkts īpaši aktīviem cilvēkiem!

Februārā pēdējā sestdienā Fit Model Latvija 2016 dalībnieces viesojās pie projekta atbalstītājiem, citādas fitnesa studijas Figūra Fit. Patīkamā gaisotnē meitenes iepazinās ar pašu studiju Figūra Fit un tās sniegto piedāvājumu klāstu. Projekta dalībnieces varēja izmēģināt gan limfodrenāžas un termoprocedūras, gan inovatīvo trenažieri Avanti Cardio Gym, kā arī infrasarkano saunu.

Trešā nedēļa noslēdzās ar otro treniņu programmas sastādīšanu Myfitness Olimpia klubā. Ja sākuma programma, kura bija izstrādāta 3 nedēļām, tika vērsta uz visu muskuļu grupu trenēšanu, tad jaunā spēka treniņu programma ir paredzēta atsevišķu muskuļu grupu treniņiem 4-5 reizes nedēļā, kā arī kardio treniņiem. Myfitness klubā notika kārtējā fotosesija, kur varēja redzēt meiteņu progresu 3 nedēļu laikā. Katru nedēļas nogali dalībnieces apmeklē skatuves pozēšanas nodarbības sporta klubā F1, kur meitenes mācās ne tikai pareizi demonstrēt savu ķermeni uz skatuves, bet arī pārliecināti turēties kameras priekšā.

Jau trešo sezonu pēc kārtas projekta dalībnieces atbalsta veļas zīmols Change Latvija, kas meitenēm dāvina veļas komplektus fotosesijām un treniņiem. Change zīmola izsmalcināto apakšveļu redzēsim projekta fināla uznācienā, bet ļoti komfortablo sporta veļu dalībnieces jau ir iecienījušas treniņu laikā. Visos treniņos un kopējās aktivitātēs par meiteņu labsajūtu un atjaunošanos rūpējas Mangaļi.

Projekta dalībnieces sagaida vēl daudz aktivitātes, semināri, treniņi MyFitness sporta klubos, fotosesijas Change zīmola veļā un Glam Collection vakarkleitās.

Sekosim līdzi IFBB Latvija projekta Fit Model Latvija 2016 dalībnieču progresam un projekta aktivitātēm www.skaties.lv un facebook IFBB Latvia Fitness Project lapā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl