FOTO: nobalso par seksīgākajām LBL karsējmeitenēm!

4 komentāri
FOTO: nobalso par seksīgākajām LBL karsējmeitenēm!

Ir pienācis laiks noskaidrot, kuras ir Latvijas Basketbola līgas pašas seksīgākās karsējmeitenes! Nobalso par savām favorītēm, kuru dejas, skatuves tēls un harizma liek tev smaidīt un pavilkties! Lai atvieglotu balsošanu, esam sagatavojuši galerijas ar katras komandas karsējmeiteņu bildēm! Noskaties un nobalso!

Zem balsošanas ailītes esam sagatavojuši galerijas, kuras noskatoties vari droši atdot savu balsi par seksīgākajām LBL karsējmeitenēm. Par šo titulu cīnās – BK Ventspils, BK Valmieras/Ordo, BK Liepājas/ Triobet, BK Barons, BK Jēkabpils, BK Latvijas Universitātes, BK Jelgavas, BK Jūrmalas/ Fēnikss un BK VEF Rīgas karsējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

BK Latvijas Universitāte karsējmeitenes

BK Ventspils karsējas

BK Valmieras/ Ordo karsējas

BK Jēkabpils karsējas

BK Liepājas/ Triobet karsējas

BK Barons karsējas

BK VEF Rīga karsējas

FOTO: BK Jelgavas karsējas

FOTO: BK Jūrmalas/ Fēnikss karsējas

TOP komentāri

 • Ingus
  +2 +2 0

  Ingus

  Neproporcionāls bilžu sadalijums!
  Ja rīko konkursu ir jāsagatavojas, šobrīd arī par sūdu balsojot starp sakaltušām kakām vinnētu vismīkstākā... tieši šāds ir salīdzinājums šim konkursam no autora puses!
  Sūds ne konkurs un atbilstoši rezultātm, kas jau šobrīd redzams var saprast ko ar to domāju!
  Zaudēs tas kam nav bilžu vai to ir mazāk un ja starp zem 10 bildēm var ielikt miglubildi, jeibogu labāk sēdi mājās un nedari neko, ko sauc par konkursu!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl