Komentāri
FOTO: Miss Bikini meiteņu pozas auguma daiļuma izcelšanai
Foto: REGĪNA BORISEVIČA

Pēdējās nedēļas IFBB Latvija projekta Miss Bikini Fitness 2015 ietvaros meitenes cītīgi trenējās MyFitness sporta klubos, kā viesojās SIA L`Oreal Baltic Akadēmijā, kur meitenēm notika Loreal Professionnel seminārs par jaunākajām tehnoloģijām skaistuma kopšanā un matu veidošanas stiliem.

Septītajā nedēļā meitenes viesojās MyFitness Radisson klubā, kur trenere Daiga Otomere vadīja Aqua grupu treniņu kluba baseinā. Turklāt visu pēdējo nedēļu garumā meitenes regulāri apmeklēja iknedēļas bikini pozēšanas treniņus sporta klubā F1 pie IFBB Bikini Studijas vadītājas Kristīnes Vederņikovas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl