Komentāri
FOTO: Liepājas sportisti iepzīst Vēju pilsētas lepnumu – Lielo Dzintaru
Foto: ĢIRTS GERTSONS

Piektdien Liepājas basketbolisti un hokejisti – Vega1/Liepāja, Liepāja/Triobet un HK Liepāja sportisti ierasto Olimpiskā centra un Ledus halles vietā devās iepazīt Vēju pilsētas lepnumu – Lielo Dzintaru!

Bumbas, nūjas un hokeja ripas tika liktas pie malas – basketbolisti un hokejisti iepazinās ar austriešu arhitekta Prof. Folkera Gīnkes veidoto Lielo Dzintaru – Lielo zāli ar 1010 skatītāju vietām, Kamerzāli ar 200 vietām un Eksperimentālo skatuvi ar 150 vietām.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl