FOTO: Latvijas Universitātes studenti “saslimst” ar basketbolu

Komentāri
FOTO: Latvijas Universitātes studenti “saslimst” ar basketbolu
Foto: bk.lu.lv

Šobrīd Aldaris Latvijas Basketbola līgā ir regulārās sezonas viduspunkts un situācija kopvērtējuma tabulā ļauj ieskicēt šīs sezonas līderus un tās komandas, kas pretendē uz vietu izslēgšanas spēlēs. Vienīgā līgas studentu komanda BK Latvijas Universitāte  neizceļas ar ievērojamu uzvaru bagāžu, taču LBL tēlam ir kļuvusi par neatņemamu daļu.

Jau trešo gadu pēc kārtas LU studenti apvienojas konkursā – Fakultātes basketbola tribīnēs, kura ietvaros valsts lielākās augstskolas vairāku fakultāšu studentu pašpārvaldes pulcē jauniešus fanu grupas, lai iespējami atraktīvākā un vizuāli izteiksmīgākā veidā atbalstītu savas augstskolas basketbola komandu. Gadu no gada attīstās un aug ne tikai fanu grupu un iesaistīto studentu skaits, bet arī balvu fonds, labākajiem no labākajiem tiekot pat pie ceļojuma visai komandai.
Arī trešdien 40 studentu liela fanu grupa skaļi un intensīvi atbalstīja savas augstskolas basketbola komandu aizvadītajā izbraukuma spēlē Jelgavā, kurā LU izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas. Jāpiebilst, ka minētais konkurss tiek rīkots LU mājas spēļu laikā.

FOTO: Latvijas Universitātes studenti kārtīgi atbalsta BK LU komandu

Komentāru par redzēto un dzirdēto Jelgavā sniedza BK Latvijas Universitāte pārstāvis Kārlis Dārznieks: ,,Mūsu rīkotais fanu konkurss gadu no gada pulcē aizvien lielāku dalībnieku skaitu un studentu vidū raisa pastiprinātu ažiotāžu par savas augstskolas komandas atbalstīšanu. Runājot tieši par fanu konkursu, triju gadu laikā tas izaudzis no četru līdz pat deviņu fakultāšu aktīvu iesaistīšanos un, kas pats galvenais, veicinājis studentu interesi un atbildību pret savas augstskolas goda aizstāvēšanu. Par to tik tiešām varēja pārliecināties trešdien Jelgavā, kad LU studenti no tādām fakultātēm kā juridiskā, humanitāro zinātņu, sociālo zinātņu, vēstures, ekonomikas un vadības kā arī ķīmijas labprātīgi devās atbalstīt savu komandu. Basketbola klubs nodrošināja autobusu, taču vēlme atbalstīt komandu – pašu studentu brīva izvēle.’’

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
LU studentu fanu konkurss turpināsies līdz pat februāra beigām, taču regulārā sezona ilgs līdz teju maijam. 

Lasi vēl