2 komentāri
FOTO: Latvijas fitnesa zvaigzne Belova kļūst par Olympia Amateur Europe čempioni
Publicitātes foto

Vislielāko sensāciju Latvijas komandā un visā Olympia turnīrā sagādāja piecpadsmitgadīgā Latvijas fitnesa sporta veida juniore, trīskārtējā IFBB pasaules čempione fitnesā jauniešiem, Eiropas spēļu Baku fināliste, kā arī nesenā Arnold Classic 2015 turnīra vicečempione Vanesa Belova, kura uzrādīja fantastisku rezultātu, izcīnot 1. vietu un zelta godalgu kategorijā fitness virs 163 cm.

 Olympia Amateur Europe turnīrs IFBB (Starptautiskā Bodibildinga un fitnesa federācija) versijā tradicionāli notiek Prāgas Tipsport Arēnā ceturto gadu pēc kārtas. Sacensības šogad pulcēja vairāk nekā 300 amatieru un 60 profesionālo sportistu no 35 valstīm. Interesentu skaits zālē pārsniedza 5000 skatītāju, vienlaikus notika vērienīga Expo izstāde.

Vanesa Belova startēja pieaugušo konkurencē un ļoti sīvā konkurencē titulētu un pieredzējušu sportistu vidū uzrādīja fantastisku rezultātu, izcīnot 1. vietu un zelta godalgu kategorijā fitness virs 163 cm. Vanesa demonstrēja ļoti oriģinālu, sarežģītu un krāšņu fitnesa izvēles programmu, ierindojoties pēc punktiem pirmajā vietā, kā arī ķermeņa raundā izcēlās ar eleganci un tikai viņai piemītošo īpašo skatuves imidžu, kas Latvijas sportisti vienmēr izceļ pārējo dalībnieču vidū. Sudraba godalga sportistei no Ukrainas Oksanai Orobets, bronza slovākietei – Tatjanai Kožukovai.

Otra Latvijas fitnesa veida sportiste, 2014.gada Arnold Classic vicečempione Marina Zvančuka šajās sacensībās ierindojās sestajā vietā.

Ne mazāk pārsteidzošs un patīkams bija godalgu sadalījums bikini fitnesa sporta veida kategorijās. 2015.gada Arnold Classic turnīra vicečempione, talantīgā un šarmantā Latvijas sportiste Aleksandra Mikucka izcīnīja sudraba godalgu un Olympia Amateur Europe turnīra vicečempiones titulu Prāgā! Aleksandra startēja kategorijā bikini fitness līdz 166cm kopā ar 17 titulētām sportistēm no Slovākijas, Krievijas, Ukrainas, Polijas, Norvēģijas, Francijas, Čīles utt.

Latvijas čempione Veronika Seržante ņēma dalību kategorijā bikini fitness +172cm un piecpadsmit sportistu konkurencē uzrādīja finālā augsto 5.vietu!

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija apsveic Latvijas izlasi ar veiksmīgo un rezultatīvo uzstāšanos Prāgā, un ar optimismu gatavojas IFBB Latvijas kausam Rīgas Pērle 2015, kas notiks 25.oktobrī Rīgā, Studio69 koncerta zālē!

TOP komentāri

  • guntars
    +3 +3 0

    guntars

    Tādām ir jābūt sievietēm priks skatīties, nevis kā pārsvars, sēž hesburger utt. un stāsta ka man jau resni kauli un man jau no dzimšanas nau tie dotumi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl