FOTO: Latvijas fitnesa modele Anita Pužule starp 30 pasaules skaistākajām sievietēm

2 komentāri
FOTO: Latvijas fitnesa modele Anita Pužule starp 30 pasaules skaistākajām sievietēm
Foto no Anitas personīgā arhīva

No Ķīnas pilsētas Šeņdžeņas mājās atgriezusies 32 gadus vecā fitnesa trenere, organizācijas FitDiva īpašniece Anita Pužule, kura kopā ar vēl 60 skaistulēm no visas pasaules piedalījās prestižākajā skaistumkonkursā Mrs Globe.

Anitai izdevās veiksmīgi pārstāvēt Latviju un iekļūt grandiozā konkursa finālā. Tāpat, ievērojot jaunās latvietes personību un profesionālo darbību, Anitai tikai piešķirts īpašs Mrs Globe apbalvojums – Mrs Globe Gada Mentors.

Foto

Anita Pužule pēc skaistumkonkursa Mrs Globe dalījās savos iespaidos:

”Šis konkurss ir neatkārtojama dzīves pieredze, kur ikviena sieviete, kas piedalās, ir uzvarētāja. Neaptverami paplašinās redzesloks, paveras jauni apvāršņi un iespējas. Dalībnieces Mrs konkursā ir sevi pierādījušas, spēcīgas sievietes, kuras daudz dzīvē sasniegušas un ir atvērtas jauniem sadarbības projektiem. Tieši šīs iespējas un jaunas draudzības sniedz vislielāko prieku!

”Nenoliegšu, ka šīs 10 dienas Ķīnā nebija vieglas, dienas grafiks saplānots pa minūtēm, mēģinājumi, pasākumi, nerimstoša mediju uzmanība, turklāt ik brīdi no mums gaida perfektu izskatu, žilbinošu smaidu un laipnību. Ir sievietes, kuras salūzt. Lai gan 12 cm augsti papēži, meikaps un liekās skropstas pludmalē un sarkanais paklājs nav mana ikdiena, kā cilvēks, kurš māk iejusties jebkurā situācijā un nebaidās no nepieredzētā, es to visu uztvēru ar smaidu un aizrautību.

Runājot par standarta stereotipiem par skaistumkonkursu dalībnieču savstarpējiem ķīviņiem, jāatzīst, ka tie laikam lielākoties tiek piedzīvoti jaunāku dalībnieču vidū. Mēs kā pieaugušas sievietes saprotam, ka izdarot sliktu citai, labāka nekļūsi, turklāt mēs tiekam vērtētas ik mirkli, pašām to nezinot, līdz ar to zāģēt kādu papēdi nevienai neiesaku.

Šobrīd vēl arvien esmu uz pozitīvo emociju viļņa un iedvesmas pilna turpināt iedvesmot citas sievietes atrast savu pašpārliecību un noticēt savām spējām. Mrs Globe organizācijas mērķis ir visus iegūtos līdzekļus ziedot WIN (Women In Need) fondam, kas atbalsta no vardarbības cietušas sievietes. Par to, cik šis jautājums ir aktuāls visa pasaulē, pārliecinājos gan privātās sarunās ar dalībniecēm, gan publiskā diskusijās konkursa ietvaros. Tāpēc esmu pateicīga liktenim par savu pieredzi un iespēju strādāt ar jaunām sievietēm un ar sporta palīdzību, iegūstot fizisku spēku un izturību, atmodināt arī iekšējo spēku.”