Komentāri
FOTO: Latvijas dāmas demonstrē bikini augumus. Pludmales sezona var sākties!
Foto: SERGEJS URBANOVIČS

Sporta un fitnesa centrā Mevi gym ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu risinājās IFBB MEVI GYM RĪGAS KAUSS 2016 bikini fitnesa, mens physique un fit model kategorijās.

Šādas sacensības Latvijā notiek otro gadu pēc kārtas, un ir jau ieguvušas lielu interesi. Skatītāji bija pulcējušies jau krietni iepriekš, lai atbalstītu savus favorītus un klātienē redzētu labākos Latvijas sportistus! Pasākumā piedalījās 46 sportisti no Latvijas dažādām pilsētām un sporta klubiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Neskatoties uz valdošo satraukumu, sportisti bija cītīgi gatavojošies šim pasākumam, un kā vēlāk atzina, pirmais sezonas turnīrs viņiem esot bijis īpaši emocionāls un svarīgs, jo attiecīgi pēc divām un trim nedēļām notiks galvenie pavasara sezonas start – Latvijas čempionāts un Eiropas čempionāts! Mevi Gym Rīgas Kauss un tajā valdošā atmosfēra ļoti iedvesmoja un motivēja vēl cītīgāk gatavoties gaidāmajām lielajām sacensībām.

Kategorijā Bikini Fitness – 169 cm pirmais trijnieks: 1.vieta Evija Oša, 2.vieta Laura Kalniņa, 3.vieta Aleksandra Mikucka. Bikini Fitness + 169 cm – 1.vieta Veronika Seržante, 2.vieta Santa Liepiņa, 3.vieta Diāna Dāvida.

Mens physique absolūtajā kategorijā: 1.vieta Jānis Pavkštello, 2.vieta Ventspils pārstāvim Elvim Rudbaham, 3.vieta Mārtiņš Iskrovs.

Sacensībās piedalījās arī 22 IFBB Latvija projekta FIT MODEL LATVIJA 2016 dalībnices, kuras tika sadalītas divās auguma kategorijās. Kategorijā Fit Model 1 pirmo vietu ieguva Olga Ostrovskaja, otro vietu Daira Purmale, bet trešajā vietā ierindojās Jūlija Kubraka. Kategorijā Fit Model 2 pirmais trijnieks – 1.vieta Evita Reina Beņķe, 2.vieta Oksana Sidorova, 3.vieta Olga Aldošina.

Pasākumu tiesāja tiesnešu brigāde, kuras sastāvā bija Starptautiskās kategorijas tiesneši Vladimirs Belovs un Kristīne Vederņikova, Nacionālās kategorijas tiesneši Tomass Vītols, Aivars Visockis, Jevgēnijs Mamikonjans un Kristīne Strelča.

Pateicamies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un Mevi Gym vadībai par atbalstu un iespēju rīkot šāda veida pasākumus, un ar nepacietību gaidām 24.aprīli, kad notiks IFBB Latvijas Atklātais čempionāts Koncerta zālē Studio 69.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl