Komentāri
FOTO! Noskaidrots seksīgākais ”VEF Rīga” basketbolists
Foto: Mikus Kļaviņš ()

Pirms divām nedēļām portālā “Skaties.lv” sākās balsojums, kurā redakcija vēlējās noskaidrot, kurš ir seksīgākais basketbola kluba ”VEF Rīga” spēlētājs. Beidzot ir pienācis laiks noskaidrot uzvarētāju, kurš ir izcīnījis šo seksīgākā basketbolista titulu.

Lasītāji varēja balsot par Jāni Blūmu, Mārtiņu Meieru, Armandu Šķēli, Iļju Gromovu, Kasparu Vecvagaru, Nemanju Bezbradicu, Arnoldu Helmani, Eduardu Hāzneru, Arnas Labuckas, Kristoferu Ričardsonu, Abdulu Gadiju un Niku Jansonu. Taču apkopojot balsošanas rezultātus trešo vietu ar 10% ir ieņēmis komandas kapteinis Janis Blūms, otrajā vietā atrodas Mārtiņš Meiers ar 16%, bet godpilno pirmo vietu ieņem Armands Šķēle, par kuru nobalsoja 43%!

Jānis Blūms

Mārtiņš Meiers

Armands Šķēle

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl