FOTO: Ieskaties Ventspils karstāko atbalstītāju ikdienā – vai viegli būt karsējmeitenei Kurzemē?

2 komentāri
FOTO: Ieskaties Ventspils karstāko atbalstītāju ikdienā – vai viegli būt karsējmeitenei Kurzemē?
Foto: BK VENTSPILS

Skaistas, gudras un atlētiskas – tādas ir Ventspils basketbola komandas karsējmeitenes, kas ir ilgi strādājušas un turpina strādāt, lai tā tiešām arī būtu. Kopš komandas atjaunošanas un parādīšanās jaunā gaismā ir pagājuši 5 gadi un šo gadu laikā meitenes ieguvušas četrus Latvijas karsējmeiteņu čempiona titulis!

BK Ventspils karsējkomandā ir 19 skaistas dejotājas. 12 no tām ir komandas pamatsastāvā, tātad priecē skatītājus katrā mājas spēlē, bet tas nenozīmē, ka atlikušās septiņas netiek iesaistītas dejās! Nereti rezervistei pat ir grūtāks darbs nekā pamatsastāva meitenei – nav noteiktas vietas dejās, tāpēc ir jāprot orientēties jebkuras dejas jebkurā kombinācijā, trikos, soļos.

Foto: BK Ventspils karsējmeitenes

Tātad komandā ir 19 meitenes – daļa mācās vidusskolā, daļa jau studē. Starp meitenēm ir aerobikas trenere, bārmene, pavāre, sporta skolotāja. Dejotājas tiekas ļoti bieži, komandā visas tik tiešām ir draudzenes, starp meitenēm valda liela uzticība un cieņa vienai pret otru – tas palīdz gan akrobātisko triku, gan radošuma, gan savstarpējās komunikācijas ziņā.

Foto: Ventspils dejotājas laukumā un ārpus tā

Katra no meitenēm ir personība – katrai ir savas interesantās rakstura šķautnes, sapņi, plāni un, protams, neskaitāmi daudz nodarbes ārpus treniņiem. Taču kopā ventspilnieces veido ne tikai deju kolektīvu, bet gan ģimeni ar kopīgiem mērķiem un sapņiem!

#Repost @anaastassiia with @repostapp ・・・ Tiekamies rīt Ventspils olimpiskajā centrā 17.00 🏀👯

A photo posted by BK Ventspils (@bkventspils) on