Komentāri
FOTO: iepazīsties ar pludmales volejbola atbalstītāju un fitmodeli Aivu

2016. gada 14. februārī ar pirmo treniņu programmas dienu iesākās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla My Fitness Latvija organizētais fitnesa projekts – Fit Model Latvia 2016.

Mērķtiecīgas 23  sievietes uzdrīkstējās un izaicināja sevi, uzsākot interesanto un emocionāli ļoti aizrautīgo 10 nedēļu treniņu projektu! Katrai no dalībniecēm ir savs mērķis, bet galvenais, kas vienos meitenes, ir veselīgs un aktīvs dzīvesveids! Turpinot iesākto rubriku, piedāvājam iepazīties ar vienu no dalībniecēm – 27 gadīgo  asistenti Aivu Lūsi!

Kāpēc pieteicies projektam?

Es vēlos uzlabot savu augumu, uztrenēt kā bikini meitenēm, jo tas ir mans sapņu augums –proporcionāls, stingrs, veselīgs un skaists. Vēlos iegūt zināšanas par sporta uzturu un treniņprogrammām, lai izveidotu šādu ķermeni. Es vēlos kļūt pašpārliecinātāka un sevi vairāk iemīlēt, jo līdz šim neesmu mierā ar sevi, neesmu apmierināta ar savu augumu, tāpēc pieteicos projektam, lai mainītu ne tikai savu augumu, bet arī sevi pašu.

Pēc tavām domām, kas tev būs pats grūtākais projektā?

Noteikti pats grūtākais būs mainīt savus līdzšinējos ēšanas paradumus, jo iepriekš esmu daudz ko izmēģinājusi – dažādas diētas, badošanos un bez rezultātiem, jo ļoti grūti ir noturēties, nekrist kārdinājumā, sevi ierobežot un kaut ko aizliegt. Tā kā esmu pieradusi ”panašķēties” ar junk food un vakaros apēst kaut ko saldu, piemēram, šokolādes tāfelīti vai kādu kūciņu pie tējas, tad tagad projektā, kad man tas viss ir aizliegts, man būs psiholoģiski grūti ievērot veselīgu ēdienkarti. Pareiza ēšana tā ir kā cīņa pašam ar sevi, bet esmu apņēmības pilna tikt galā ar savām ēšanas iegribām.

Tava sapņu valsts?

ASV.

Ko tu visvairāk vērtē cilvēkos?

Uzticību, godīgumu, cieņu, atklātību, sirsnību, labestību.

Mīļākā ķermeņa vieta tevī (sejā, augumā)?

Augumā laikam jau dibens, jo no puišiem esmu saņēmusi ļoti daudz komplimentu. Sejā man patīk manas acis un smaids.

Tavs hobijs?

Aktīvs dzīvesveids, fitness. Mana dzīve vairs nav iedomājama bez sporta zāles apmeklēšanas. Tās ir manas otrās mājas.

Elks, kurš Tevi iedvesmo?

Mani elki ir fitnesa modeles gan no Latvijas, gan no ārzemēm. Piemēram no Latvijas – Paula Freimane, Juta Valdmane. Es vēlos saviem elkiem līdzināties.

Tavs mīļākais sporta veids?

Pludmales volejbols.

Ko tu vari darīt stundām ilgi?

Krāsoties. Man patīk izmēģināt make-up dažādību, eksperimentēt, lai iemācītos sev uzlikt grimu kā modelēm uz žurnāla vākiem. Mans darbs ir saistīts ar skaistumkopšanu, tāpēc man tas ir ļoti svarīgi būt zinošai šajā jomā. Un ja man kāda kliente palūdz uzlikt dienas vai vakara make-up, man ir vajadzīga prakse un to vislabāk iegūst trenējoties uz sevis.

Tavs dzīves moto?

Man ir divi dzīves moto. Sev un citiem mēdzu atgādināt: “Ja grib, tad visu var. Ja nevar – par maz grib!” Un otrs: “Tu pats esi savas dzīves noteicējs!”

Mīļākais apģērba gabals?

Legingi, jo ļoti ērti, un džinsus praktiski nevelku.

Kas tev nepatīk vīriešos (viena rakstura īpašība)?

Pašlepnums. Man nepatīk tādi vīrieši, kuri ir augtās domās par sevi un paši nezina, ko vēlas.

FOTO: Aiva Lūse

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl