FOTO: iepazīsti saldumu mīli un fitnesa modeli Elzu

Komentāri
FOTO: iepazīsti saldumu mīli un fitnesa modeli Elzu
Foto: privātais arhīvs ()

2016. gada 14. februārī ar pirmo treniņu programmas dienu iesākās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla My Fitness Latvija organizētais fitnesa projekts – Fit Model Latvia 2016.

Mērķtiecīgas 23  sievietes uzdrīkstējās un izaicināja sevi uzsākot interesanto, un emocionāli ļoti aizrautīgo 10 nedēļu treniņu projektu! Katrai no dalībniecēm ir savs mērķis, bet galvenais, kas vienos meitenes ir veselīgs un aktīvs dzīvesveids! Turpinot iesākto rubriku, piedāvājam iepazīties ar vienu no dalībniecēm – Elzu Rutenbergu, 25 gadus jaunu bārmeni.

Kāpēc pieteicies projektam?
Vienmēr esmu bijusi daudz maz sportiski aktīva, ar nelieliem pārtraukumiem. Aizbraucot uz ārzemēm, pamīšus darbam sāku apmeklēt sporta zāli, kas mani aizrāva un lika jūties labi gan fiziski, gan emocionāli. Tā bija mana atpūtas vieta, kur spēju aizmirsties un koncentrēties tikai uz sevi, iepazīt savu ķermeni un prātu. Doma par piedalīšanos bikini konkursā mani jau kādu laiku ir bijusi, un atbraucot uz Latviju, parādījās šī iespēja, uz kuru momentā noreaģēju un pieteicos. Mani nesatrauca vai varēšu apvienot to ar darbu ar autoskolu, es to gribēju un tagad esmu projektā! Tā ir fantastiska iespēja, kā iepazīt sevi, kontrolēt sevi un pievarēt ”es nevaru”, šis projekts ne tikai ir iespēja man uzlabot savu fizisko stāvokli, bet kļūt emocionāli stiprākai un noturīgākai.

Pēc tavām domām, kas būs priekš tevis – pats grūtākais projektā?
Pats grūtākais – kontrolēt savu saldumu patēriņu, (esmu liela saldumu mīle)!

Pēdējā grāmata, ko izlasīji?
Daniels Kīzs – Puķes Aldžernonam.

Tava sapņu valsts?
Iespējams, vēl neesmu tur bijusi, bet pašlaik – Jaunzēlande.

Ko tu visvairāk vērtē cilvēkos?
Uzticību.

Mīļākā ķermeņa vieta tevī?
Manas acis un dibens.

Tavs hobijs?
Ļoti patīk gatavot ēst un kafiju, tīrīt māju un apmeklēt sporta zāli.

Tavs mīļākais sporta veids?
Skatos – futbolu.

Mīļākais apģērba gabals?
Apakšveļa

Kas tev nepatīk vīriešos (viena rakstura īpašība)?
Slinkums!

Trīs lietas, kuras Tevi raksturo?
Izpalīdzīga, emocionāla, kārtīga

FOTO: Elza Rutenberga

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl