FOTO: iepazīsti kūku kulināri un fitmodeli Margaritu

Komentāri
FOTO: iepazīsti kūku kulināri un fitmodeli Margaritu

2016. gada 14. februārī ar pirmo treniņu programmas dienu iesākās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla My Fitness Latvija organizētais fitnesa projekts – Fit Model Latvia 2016.

Mērķtiecīgas 23  sievietes uzdrīkstējās un izaicināja sevi, uzsākot interesanto un emocionāli ļoti aizrautīgo 10 nedēļu treniņu projektu! Katrai no dalībniecēm ir savs mērķis, bet galvenais, kas vienos meitenes, ir veselīgs un aktīvs dzīvesveids! Turpinot iesākto rubriku, piedāvājam iepazīties ar vienu no dalībniecēm– 29 gadīgo vecāko inspektori valsts budžeta līdzekļu ārstniecības iestādē, brīvprātīgo administratori Individuālās sagatavošanas basketbola skolā, kā arī studenti maģistrantūrā – Margaritu Meļņikovu!

Kāpēc pieteicies projektam?

Pieteicos projektam, lai izaicinātu sevi, pilnveidotos un attīstītos, jo uzskatu, ka nedrīkst apmierināties ar iepriekšējiem sasniegumiem. Sniegties tuvāk mērķim – sportistes cienīgam izskatam, pašvērtējumam, un tam sekojoši arī turpināt iesākto un piedalīties kādā no turpmākajām sacensībām. Ar iegūto pieredzi dalīties ar citiem un būt par motivācijas dvesmu citiem pārmaiņu sākšanai dzīvē.

Pēc tavām domām, kas tev būs pats grūtākais projektā?

Sevis pasniegšana uz skatuves, pozēšanas apgūšana, lai ķermenis būtu harmonijā ar sejas mīmiku, izteiksmi un iekšējo pārdzīvojumu jeb emocijām.

Pēdējā grāmata, kuru izlasīji?

Kambala, Āmen – Armands Puče

Tava sapņu valsts?

Latvija.

Ko tu visvairāk vērtē cilvēkos?

Atklātību un labsirdību, spēju saprast citus un atbalstīt!

Mīļākā ķermeņa vieta tevī (sejā, augumā)?

Pilnīgi noteikti acis, jo tās ir dvēseles spogulis.

Tavs hobijs?

Veselīgs dzīvesveids – gan garīgi, gan dvēseliski, gan fiziski. Floristika un kūku, tortes cepšana, izgatavošana. Svētku rīkošana radiem, draugiem, paziņām.

Elks, kurš Tevi iedvesmo?

Dievs.

Tavs mīļākais sporta veids?

Tāda konkrēta nav, jo esmu aktīva dzīvesveida piekritēja. Kustība ir galvenais virzošais spēks. Labprāt braucu ar riteni, peldu, skrienu, eju uz trenažieru zāli, crossfitu, TRX u.tml.

Ko tu vari darīt stundām ilgi?

Trenēties sporta zālē.

Tavs dzīves moto?

”Es visu spēju Tā spēkā, kas dara mani stipru” Filipiešiem 4:13

 Mīļākais apģērba gabals?

Kleitas un svārki!

Kas tev nepatīk vīriešos (viena rakstura īpašība)?

Bezmērķība.

Trīs lietas, kuras tevi raksturo?

Neatlaidība, uzticamība, izpalīdzība.

Ja tu varētu sākt visu no sākuma, vai tu ko mainītu savā dzīvē ?

Neko nemainītu, jo uzskatu, ka viss, kas ar mani notiek, ir tamdēļ, ka tā ir jānotiek, lai es kaut ko iemācītos, apgūtu un pilnveidotos. Nekas nenotiek tāpat vien, visam ir savs iemesls un cēlonis.

FOTO: Margarita Meļņikova

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl