Foto: Ibrahimu pāris nosvin attiecību astoņu mēnešu jubileju

2 komentāri
Foto: Ibrahimu pāris nosvin attiecību astoņu mēnešu jubileju
INSTAGRAM

Bijusī svarcēlāja Rebeka Koha, kura nu dēvējama par Rebeku Salsabil Ibrahimu, un viņas vīrs Moazu Muhameds Ibrahims, 12. septembrī nosvinēja attiecību astoņu mēnešu jubileju.

Attiecību gadadienā Rebeka publiskoja jaunas pāra kopbildes un veltīja mīļotajam skaistus, pārdomu pilnus vārdus.

Foto: Rebeka Salsabil Ibrahima ļauj ielūkoties savā un vīra Moazu randiņā

View this post on Instagram

✨8 MONTHS✨ (dating anniversary) They’ve been sweet and bitter, happy and sad, easy and tough! But no matter what happens I’m always thankful to God for having YOU in my life🙏🏻 Every look, every kiss, every hug makes me forget about the bad things and I’m just enjoying what I have – YOU!🥰 Maybe it’s only 8 months but for me these are very special 8 months and of course I wish for us so many more years together💯 I appreciate every moment I have with YOU! No regrets or doubts just pushing us together forward, growing together!🙌🏻 Love YOU and always will♥️ @moaazibrahim70 #anniversary #love #relationship #married #marriedcouple #happy #thankful #inlove #mylove #cute #couple #goals #moaazrebeka

A post shared by Rebeka Salsabil Ibrahim (@rebeka_koha) on

Rebeka Salsabil Ibrahima pēc kļūšanas par musulmanieti publisko foto, kurā redzama ar kosmētiku

Rebeka raksta, ka ir bijuši saldi un rūgti, laimīgi un skumji, viegli un smagi momenti.

Vienalga, kas noticis, latviete vienmēr bijusi pateicīga Dievam, ka Moazu ir viņas dzīvē.

”Katrs skatiens, katrs skūpsts, katrs apskāviens liek man aizmirst par ikvienu slikto lietu un es baudu to, kas man ir – tevi. Varbūt tie ir tikai astoņi mēneši, bet man tie ir īpaši un es vēlos, lai mums ir daudzi, īpaši gadi vēl priekšā,” raksta Rebeka.

Rebeka novērtē katru momentu, kuru pavada kopā ar mīļoto.

Arī bijušās sporta zvaigznes vīrs nepaliek atbildi parādā un komentāros raksta, ka jūtas laimīgs un svētīts, jo Rebeka ir viņa dzīvē.

”Sajūtas, ko jūtu pret tevi ir neiedomājamas un tās ar katru dienu arvien vairāk pieņemas spēkā. Katru momentu atrodu jaunas un jaunas nianses tevī, kas mani sajūsmina,” raksta Moazu.

Sportists neslēpj, ka Rebeka ir viņa prioritāte un nekas nespēs aizstāt viņu Moazu sirdī.

Rebeka Ibrahima oficiāli kļuvusi par musulmanieti un ieguvusi jaunu vārdu