Komentāri
FOTO: graciozās ”Latvijas Universitāte” karsējas priecē publiku ar krāšņām dejām
Foto: bk.lu.lv ()

Apburošās basketbola kluba ”Latvijas Universitāte” karsējmeitenes allaž pārsteidz skatītājus ar fantastiskiem priekšnesumiem un sarežģītiem trikiem. Komanda 2012./2013.gada sezonā ieguva 1.vietu I Latvijas augstskolu karsējmeiteņu čempionātā un kļuvusi par Latvijas basketbola līgas ”Zvaigžņu spēle” ietvaros organizētā karsējmeiteņu konkursa čempionēm.

8. sezonā Latvijas Universitātes karsējmeiteņu komandā dejo 15 apburošas meitenes. Šobrīd komandā ir pārstāvētas 5 Latvijas Universitātes fakultātes, kā arī komandā dejo 5 absolventes. Treniņi notiek četras reizes nedēļā, no kuriem trīs tiek aizvadīti Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes zālēs un viens Elektrum Olimpiskā centra vingrošanas zālē. Treniņu uzdevumi ir jaunas horeogrāfijas un akrobātisko triku apguve, priekšnesumu pilnveidošana un fiziskās sagatavotības attīstīšana. Lūk, foto ar seksīgajām BK ”Latvijas Universitāte” karsējām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: BK ”Latvijas Universitāte” karsējmeiteņu priekšnesumi ”OlyBet” LBL 26. sezonā

Foto: BK ”LU” karsējas piedalās LBL ”Zvaigžņu spēles” karsējmeiteņu konkursā

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl