Komentāri
FOTO: graciozās ”Latvijas Universitāte” karsējas priecē publiku ar krāšņām dejām
Foto: bk.lu.lv ()

Apburošās basketbola kluba ”Latvijas Universitāte” karsējmeitenes allaž pārsteidz skatītājus ar fantastiskiem priekšnesumiem un sarežģītiem trikiem. Komanda 2012./2013.gada sezonā ieguva 1.vietu I Latvijas augstskolu karsējmeiteņu čempionātā un kļuvusi par Latvijas basketbola līgas ”Zvaigžņu spēle” ietvaros organizētā karsējmeiteņu konkursa čempionēm.

8. sezonā Latvijas Universitātes karsējmeiteņu komandā dejo 15 apburošas meitenes. Šobrīd komandā ir pārstāvētas 5 Latvijas Universitātes fakultātes, kā arī komandā dejo 5 absolventes. Treniņi notiek četras reizes nedēļā, no kuriem trīs tiek aizvadīti Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes zālēs un viens Elektrum Olimpiskā centra vingrošanas zālē. Treniņu uzdevumi ir jaunas horeogrāfijas un akrobātisko triku apguve, priekšnesumu pilnveidošana un fiziskās sagatavotības attīstīšana. Lūk, foto ar seksīgajām BK ”Latvijas Universitāte” karsējām.

Foto: BK ”Latvijas Universitāte” karsējmeiteņu priekšnesumi ”OlyBet” LBL 26. sezonā

Foto: BK ”LU” karsējas piedalās LBL ”Zvaigžņu spēles” karsējmeiteņu konkursā

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl