FOTO: Ghetto Games ekspedīcija turpinās! Komanda piedalīsies rīta šovā ”Good morning Philippines”

0 Komentāru
FOTO: Ghetto Games ekspedīcija turpinās! Komanda piedalīsies rīta šovā ”Good morning Philippines”
Foto: Ghetto Games ()

Ghetto Games aicina līdz 30.janvārim rakstīt priekšlikumus par to, kas par Rīgu un Latviju noteikti jāpastāsta komandas ekspedīcijā Filipīnās. 31.janvārī paredzēta arī dalība rīta šovā ”Good morning Philippines,” kurā komanda aicinās uz turnīriem Manilā un tiks nolasīti Latvijas jauniešu vēstījumi.

Jau 4.februārī ekspedīcijai pievienosies Ghetto Basket čempioni ”Ra Properties”- Jānis Āre, Kristaps Jurjāns, Nauris Miezis un Andris Epners.  Viņi, galveno balvu (braucienu uz Ņujorku) lūdza Andrim Biedriņam samainīt pret dalību šajā ekspedīcijā, lai redzētu valsti, kurā basketbols ir reliģija un uzspēlētu ar vietējiem streetball karaļiem.
Pirmo turnīru, Ghetto Games, kopā ar draugiem no ”Hype Streetball” organizēs leģendārajā Tenement namā Tagigā. Pirms tā paredzēta talka vietas sakopšanai. Pasākumā  norisināsies arī cīņas ielu dejās, kuras organizē  ”Ghetto Dance Grīziņkalns” deju studija.

Foto

Ekspedīcijas vlogam iespējams sekot Ghetto TV kanāla vietnē https://www.youtube.com/playlist?list=PLjmKCGEs5M6xM0Wgamn5qNaZ99OMltioW

Komanda aicina Latvijas iedzīvotājus uzdot jautājumus un rakstīt ieteikumus komentāros, kā arī e-pastā   [email protected]!

0 Komentāru