FOTO: fitnesa modeles elegantajā veļas zīmola Change fotosesijā

Komentāri
FOTO: fitnesa modeles elegantajā veļas zīmola Change fotosesijā
Foto: SERGEJS URBANOVIČS

Aktīvi, ar ikdienas treniņiem un dažādām aktivitātēm ir paskrējušas desmit Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu MyFitness organizētā Fit Model Latvija 2016 projekta desmit nedēļas!

Katru nedēļas nogali meitenes ir ciemojušās dažādos Myfitness klubos un apmeklējušas grupu treniņus. Myfitness Bolero notika elpu aizraujošais Nike Training Club treniņš pie Lauras Beķeres-Puisītes, interesantais TRX nodarbība Kristapa Škuta vadībā klubā Myfitness Domina un dinamiskais BAX treniņš pie treneres Alīnas Silickas Myfitness Olimpia klubā.

Foto

Projekta ietvaros meitenēm tika piedāvāti semināri saistībā ar skaistumkopšanu un skatuves tēla izveidi. Projekta dalībnieces viesojās pie vadošās Make up Atelier Paris Latvija vizāžistes Annas Žirinas vizāža skolā, kur meitenēm tika novadīts praktiskais seminārs par skatuves make up izveidi, kā arī Make up Atelier skolas vizāžistes rūpējās par meiteņu make up Change apakšveļas izsmalcinātā fotosesijā fotogrāfa Alekseja Belokopitova un projekta vadītājas Kristīnes Vederņikovas vadībā.

Iknedēļu papildus bikini pozēšanas treniņiem projekta dalībnieces ņēma dalību dažādu sporta veidu treniņos. Notika boksa treniņš Ruslana Pojoniševa vadībā un sporta vingrošanas pamatelementu apguve Ričarda Petrova uzraudzībā Vingrošanas Olimpiskajā centrā.

10.aprīlī meitenēm bija pirmās lielās sacensības fit model kategorijā. Notika Mevi Gym Rīgas kauss 2016, kas bija neatsverama pieredze un labs statisko pozu treniņš pirms projekta fināla!

Foto

Katru nedēļas nogali meitenes trenējās gan grupu treniņos, gan notika citas fiziskās aktivitātes, esktremālais 11 km skrējiens un divu stundu garais kāju treniņš sliktos laika apstākļos, gan krossfita treniņš Elektrum Sporta centrā trenera Vladimira Belova vadībā. Katra treniņa laikā projekta dalībnieces bija ģērbtas skaistajā un ļoti piemērotajā sporta veļā no projekta atbalstītāja veļas zīmola Change Latvija, kas ir īpaši ir ērta un piemērota aktīvām nodarbībām.

Projekta atbalstītāji Valio Profeel iknedēļu rūpējās, lai dalībnieču ikdienas uzturā projekta laikā viena no ēdienreizēm būtu Valio Profeel proteīna biezpiena krēms -produkts īpaši aktīviem cilvēkiem! Visos treniņos un kopējās aktivitātēs par meiteņu labsajūtu un atjaunošanos rūpējas Mangaļi. Cido sulas un Mangaļi ūdeņi padarīja treniņus vieglākus un mazāk nogurdinošus.

IFBB Latvija fitnesa projektu atbalstītāja Change zīmola izsmalcināto apakšveļu redzēsim projekta fināla uznācienā 24.aprīlī. Tāpat notiks atsevišķs defilē projekta atbalstītāja Glam Collection kleitās, kuras tika darinātas speciāli šim pasākumam un individuāli katrai meitenei!

Atbalstīsim dalībnieces projekta fināla laikā 24.aprīlī un izbaudīsim klātienē meiteņu progresu un pārvērtības!

Lasi vēl