FOTO: Fitnesa daiļavas pozē peldkostīmos un sportiskā veļā

2 komentāri
FOTO: Fitnesa daiļavas pozē peldkostīmos un sportiskā veļā
Foto: Sergejs Urbanovičs

11 skaistas un mērķtiecīgas sievietes uzdrīkstējušās un izaicinājušas sevi uzsākt aizrautīgo, dažādām emocijām piesātināto un vilinošo treniņu posmu projekta Miss Fitness Model 2015 ietvaros.

Sevis pilnveidošana, atbrīvošanās no kompleksiem, savu sapņu piepildīšana, jaunas zināšanas un neatsverama pieredze kā profesionālaja sportā, tā arī veselīgā dzīves veidā – tas viss sagaida 11 mērķtiecīgas meitenes Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas (IFBB Latvija) organizētā rudens sezonas projekta Miss Fitness Model 2015 gaitā, kas tika atklāts 23. augustā un ilgs deviņas nedēļas.

Dalībnieces sagaida vēl daudz interesantas aktivitātes – fotosesijas Change Lingerie veļā un Glam Collection darinātās vakarkleitās, crossfita treniņš, boksa treniņš, turpmākie grupu un individuālie treniņi MyFitness sporta klubos.

Otro sezonu projekta dalībnieces atbalsta veļas zīmols Change Latvija, kas meitenēm dāvina sporta veļas un apakšveļas komplektus, ko varēs redzēt ne tikai projekta fināla uznācienā, bet arī fotogrāfijās projekta gaitā.

Projekta Miss Fitness Model 2015 fināls notiks 25. oktobrī Studio69.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl