Komentāri
FOTO: fantastiskās un elegantās bikini modeles priecē skatītājus fitnesa sacensībās
Foto: IFBB

Svētdien, 25. oktobrī, vairāk nekā 70 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas piedalījās ikgadējā IFBB Latvija skaistuma un sporta pasākumā Rīgas Pērle 2015, kas tradicionāli norisinājās Studio69 elegantajā koncerta zālē.

Pasākuma ietvaros varēja redzēt bērnu, jauniešu un pieaugušo kategorijas fitnesa sporta veidos, kā arī federācijas organizētā rudens sezonas projekta Miss Fitness Model finālu. Turnīru organizēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu atbalstu.

FOTO: bikini modeles izgājienos peldkostīmos un vakartērpos

Turnīru atklāja bērnu un jauniešu fitnesa sacensības. Interesantas programmas ar sarežģītiem fitnesa, spēka un lokanības elementiem, krāšņi tērpi un mūzika, viss, kas veido sportistes 90 sekunžu garo izvēles programmu, ko meitenes demonstrēja skatītājiem un tiesnešiem. Uzvarētājas vecuma kategorijās: Beata Blagonadeždina (Latvija,7-9 gadi); Marika Smertjeva (Latvija,10-11 gadi); Sofija Sinegubova (Latvija,12-13 gadi).

Pasākums turpinājās ar sieviešu fitnesa kategoriju, kurā uzvarēja titulētā Latvijas sportiste Ms.Olympia 2015 Vanesa Belova, otrajā vietā – Marina Zvančuka, trešajā vietā – Kristīna Haritonova (abas no Latvijas). Bodifitnesa disciplīnā zelta godalga Sonatai Ilijonskienei no Lietuvas.

FOTO: bikini modeles sportiskajā daļā

Klasiskajā bodibildingā čempionāta uzvarētāja laurus plūca Edžus Priedītis no Latvijas, atstājot aiz sevis Gati Lāci (Latvija) un Luku Smagurausku (Lietuva).

Mens Physique kategorijā čempiona titulu pārliecinoši izcīnīja divdesmitgadīgais Latvijas sportists Jānis Pavkštello, otrajā un trešajā vietā – Igaunijas sportisti Kuido Jogisalu un Kaspars Tonisons.

Ar lielām ovācijām un interesi tika sagaidītas rudens projekta Miss Fitness Model 2015 finālistes. Dalībnieces pasākumam gatavojās projekta galvenā atbalstītāja MyFitness sporta klubos, lai IFBB turnīra Rīgas Pērle 2015 ietvaros prezentētu jauno kategoriju Miss Fitness Model, kur dalībniecēm papildu iznācienam peldkostīmā ir obligāts arī iznāciens un ķermeņa un grācijas demonstrēšana vakarkleitās. Sacensības izvērtās par atraktīvu sportisko šovu kā skatītājiem, tā arī pašām dalībniecēm. Meitenes bija lieliskas, ar labu fizisko sagatavotību, skaistām ķermeņa proporcijām un apburošiem smaidiem. Atsevišķi iznācieni vakarkleitās no Glam Collection un veļā no Change Lingerie lieliski papildināja sportisko pasākumu. Projekta finālistu godalgotais trijnieks – Jekaterina Nakonečnaja, Santa Ungure un Laura Kalniņa.

Pasākuma pērle tradicionāli bija bikini fitnesa disciplīna, kur sportistes trijās auguma kategorijās cīnījās par augstākā kaluma medaļām. Dalībnieces bija teicamā formā, jo daudzas no viņām pēc divām nedēļām dosies uz IFBB Pasaules čempionātu fitnesā, tāpēc tiesnešiem bija īpaši grūti pieņemt gala lēmumu. Tādēļ ļoti patīkams ir fakts, ka visās trijās kategorijās par čempionēm tika kronētas Latvijas sportistes! Kategorijā bikini fitness -163cm uzvarēja Olga Borisova (Latvija), atstājot aiz sevis Karīnu Polovņikovu (Igaunija) un Ilviju Belicku (Latvija). Bikini fitness -169cm par čempioni tika nominēta šā gada Arnold Classic un Ms.Olympia vicečempione Aleksandra Mikucka no Latvijas, apsteidzot Agni Kiviselg un Jevgeniju Aaskivi (abas no Igaunijas). Medaļu sadalījums bikini fitnesā virs 169cm sekojošs – pirmā vieta divkārtējai IFBB Latvijas čempionei Veronikai Seržantei, otrā un trešā vieta attiecīgi Irinai Mihailovai un Santai Liepiņai (abas no Latvijas).

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova ir gandarīta par sacensību augsto sportisko līmeni un atsaucību no interesentu puses. ”Sakām lielu paldies visiem pasākuma atbalstītājiem par Jūsu uzticību! Vēlamies pateikties RDIKSD, Myfitness, Change Latvija, Mangaļi, L’oreal Professionel, Glam Collection, CIDO, Nudefoody, Royal Casino Spa&Hotel Resort, restorānam Riverside House, Vingrošanas Olimpiskajam Centram, SWH un klubam F1 par pasākuma lielisko atbalstu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl