Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
FOTO: fane brutāli ”noliek pie vietas” UFC zvaigzni Makgregoru
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Skandalozais UFC (Ultimate Fighting Championship) cīkstonis Konors Makgregors kārtējo reizi izcēlies ar ļoti interesantām darbībām. Pirms cīņas ar Ediju Alvaresu Makgregors devās Ņujorkas ielās, kur uzņēma kopīgu foto ar kādu fani. Vēlāk īru sportists publicēja šo bildi Instagram kontā, taču meiteni izgrieza no attēla.

“Ja domājat, ka jums ir slikta diena, atceraties, ka Makgregors mani izgrieza no bildes,” savā Twitter kontā rakstīja sašutusī fane. Tomēr sportists pēc tam publiski atvainojās par šādu rīcību un publicēja īsto attēlu. Skandalozā cīkstoņa fane nebija ”uz mutes kritusi” un izcili atbildēja sportistam. Meitene savā Instagram kontā publicēja bildi, kurā nogriezts ir Makgregors un citēja sportista vārdus pēc uzvaras pār Alvaresu: “Vēlos izmantot šo iespēju, lai atvainotos pilnīgi nevienam.”

Atgādinām, ka 12. novembrī jau otrajā raundā Konors Makgregors ar tehnisko nokautu pārspēja amerikāni Ediju Avaresu, tādējādi kļūstot par pirmo sportistu UFC vēsturē, kuram ir divi čempiontitulu atšķirīgās svara kategorijās.

Foto: meitenes sašutums


Foto: Makgregora izdarības

Gucci mustard

A photo posted by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Foto: Meitenes ģeniālā atbilde

“I want to take this opportunity to apologize… to absolutely nobody.” @thenotoriousmma

A photo posted by Erin Safran (@erinsafran) on

Foto: Makgregors Ņujorkā pieveic Alvaresu

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl