Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
FOTO: bijušais Vācijas futbola izlases vārtsargs ”uzkačājas” un piedzīvo debiju reslingā
Foto: AFP/LETA

Bijušais Vācijas futbola izlases vārtsargs Tims Vīze, kurš valstsvienības rindās paspēja aizvadīt sešas spēles, nomainījis sporta veidu un piedzīvojis debiju WWE reslingā.

34 gadus vecais sportists ceturtdien Minhenē debitēja reslinga ringā, pēc tam, kad 15 gadus bija profesionāls futbolists. Visilgāk Vīze klubu karjerā pārstāvēja Brēmenes Werder – septiņas sezonas. Interesanti, ka vārtsargs aizvadījis arī sešas spēles Vācijas izlasē, kā arī bija valstsvienības sastāvā 2010. gada Pasaules kausa izcīņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2014. gada septembrī Tims Vīze paziņoja, ka noslēdz futbolista karjeru un visai drīz sāka trenēt savu muskuļmasu. Sportisam praktiski uzreiz pēc vārtsarga karjeras beigām piedāvāja kļūt par profesionālu reslinga cīkstoni un Vīze to arī izdarīja. Debijas cīņā Vīze ar pāriniekiem Šīmusu un Cēzaro pieveica Uzlecošās zvaigznes un Bo Dalasu.

FOTO: Vīze piedzīvo debiju WWE reslingā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl