Komentāri
FOTO: basketbola klubs ”Valmiera/ Ordo” gatavojas Ziemassvētkiem
Foto: Reinis Doršs, Epata Studio ()

Tuvojas Ziemassvētki, un par godu tiem basketbola kluba ”Valmiera/Ordo” spēlētāji kopā ar Valmieras SOS bērnu ciematiņu kopīgi pārrunāja aizvadītā gada notikumus un, cepot piparkūkas, noskaņojās svētkiem.

Basketbola klubs ”Valmiera/Ordo” ir jauki iesākuši svētku gaidīšanas laiku un sagatavojušies rītvakara Ziemassvētku labdarības spēlei, kuru veltīs mazā Markusa rehabilitācijai centrā Poga. Rīt plkst. 18.30 valmierieši aizvadīs ”OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēli pret ”Ogre/ Kumho Tyre.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl